Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, kihez forduljak...

Mit csináljak, kihez forduljak a kislányom ügyében?

Figyelt kérdés

6-án volt 2 éves a kislányom 2 hét múlva kezdi a bölcsit. Jól fejlett egy kis fercses beszédes kis matróna, 2 hónapja szobatiszta napközben és éjszaka is.

A pelus levétel után folyamatosn a bugyiját markolászta de ez elmúlt.


Viszont ami nem múlt el a következő:

lefekszik hasra a kezét a nunijához teszi bugyin nadrágon keresztül, s nyomkodja.!!!!!!!!!4


Engem a sírba tesz hakérdezem miért teszi nem mond semmit.


nem tudom kihez forduljak ezzel, egy kicsit szégyellem nem értem hogyan alakult ez így ki?


Fogalmam sincs mit fog csinálni a bölcsiben, már előre látom hogy a föld alá fogok süllyedni.


DE MIT TEGYEK?????????


köszönöm aki válaszol.


üdv


Erzsike


2011. szept. 12. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Most fedezi fel a testét, ez teljesen természetes. Ugyan miért kellene elsüllyedni? Nem ő az első, és nem is az egyetlen gyerek, aki csinálja. Ez még nem tudatos, csak annyit érez, hogy jó, ezért csinálja.


Inkább arra koncentrálj, hogy ezeket a gondolatokat kigyomláld magadból, mert ha a lányodnak is így fogsz reagálni erre, akkor esetleg segítesz kialakítani egy finom kis gátlást, ami a későbbiekben kihathat a szexuális életére is.


Keress rá a neten, hogy onanizálás, és meglátod, hogy ez mennyire normális. Csak nyugi.

2011. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van az előző válaszolónak, ez teljesen normális dolog. Egyébként az én 14 hónapos kisfiamra amikor rájön lemászik az ágy szélére( azt hiszi akkor nem látom) és dörzsölgeti pelenkán keresztül az ágyhoz(közben vigyorog és nagyokat sóhajtozik). Az az igazság a hormonok már ilyenkor működnek. Ne kérdezgesd ilyenkor hogy mit csinál, hiszen ő sem tudja és tényleg csak árthatsz vele. A bölcsiben nem hinném hogy majd csinálni fogja.
2011. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nyugi!!

Minden gyerek csinálja:-))


A fiam is csinálta, lányom-aki 2,5-éves szokta.


Szerintem te is, csak nem mlékszel rá:-))))

2011. szept. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen hogy válaszoltatok.


Akkor nem szólok rá hagyom, de azért megemlítem a gondozónéninek csakhogy tudjon róla.


Én már azt hittem hogy valami "baja" van.


szép napot Nektek!

2011. szept. 12. 13:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs miért elsüllyednek, mindenki tudja, hogy ez természetes dolog, a gondozók is és a többi szülő is!
2011. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem még kisebb a lányom,de ez most nekem uj... első gyerek és még nem találkoztam ilyesmivel korábban..beszélni meg nem beszélnek nagyon róla.

Szoval hol lehet ennek utánna olvasni? Azért érdekelne, hogy miket irnak rola.

Bocsi az off-ért!

2011. szept. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2011. szept. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy maszturbál és ne tégy semmit. CSak annyit, hogy mondd el neki, hogy ezt akkor teheti, ha senki nem látja, de pl bölcsiben , játszótéren nem szabad!
2011. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ne csinálj semmit ne szidd ne büntesd


max annyit mond neki h ha ezt szeretné tenni akkor azt inkább akkor mikor egyedül van


abszolút élettani a dolog mikor kicsi voltál biztos te is csináltad

2011. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ha raszolsz, csak frusztraltabb lesz nagykorában.


az en fiam durvabb, mert o neha az en (!!) kezem teszi oda, aztan boldogan mutatja, hogy nagy lett a kukac.


szepen lassan elertem, hogy magának oruljon, de nem tiltom, meg ha mutatja, mondja, akkor egyutt orulunk.


vicces, amikor ketsegbeesik, hogy kicsi lett, es akkot piszkalja, hogy legyen megint nagy


nem igazan parazok rajta, szerintem tok normalis

2011. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!