Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha kiviszem a 14 hós babámat...

Ha kiviszem a 14 hós babámat a kertbe akkor mit tanácsoltok mivel kenjem hogy ne kapja meg nagyon a nap?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
ÉN babé t használok, most is, meg mikor kicsike volt akkor is.nagyon jó
2009. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nívea van. De az a lényeg, minél nagyobb legyen a faktorszáma, minimum 30-as!!
2009. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a DM-es naptejet vettem, és soha nem égett le. De mindegyik jó, csak magas faktorszámú legyen. Vannak színezett, kimondottan gyerekeknek valóak is, de én azt azért nem szeretem, mert nem akarok még külön színezékanyagokat a gyerekre kenni. Így is elég sok vegyszerrel érintkezik a bőrük.
2009. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
babés vagyok, igen ezt elfelejtettem, ez direkt gyerekeknek van pelenkás baba van rajta s 50+ faktoros
2009. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek a segítséget, tehát akkor bármelyik márka jó, a lényeg hogy jó magas faktorszámú legyen.
2009. ápr. 21. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:
így van, meg színező s illatanyag se legyen benne ha lehet
2009. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!