Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan értetnétek meg a...

Hogyan értetnétek meg a férjetekkel, hogy jobban kell figyelni a gyerekre? Kiszaladt 2,5éves kislányunk az útra, miközben férjem vigyázott rá, csak ő éppen mást csinált.

Figyelt kérdés

Azt mondta, minek mérgelődök, hiszen nem jött autó. Dehát könyörgöm, jöhetett volna!

Most megsértődik, ha beszélni akarok vele erről.


2011. szept. 1. 07:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
az én férjem is csinált ilyent,és jött is az autó,igaz parkolóban,és lassan,és?elüthette volna,én pont nem voltam ott,csak láttam sápadt a párom,és remeg,akkor mesélte el mi történt.Nem szóltam egy szót sem,nem vágtam a fejéhez semmi,gondoltam rágja meg magába,otthon este mikor csend volt,akkor mondtam neki,hogy nekünk csak ő van,ő még gyerek a gyerek egyik másodpercben itt van aztán ott,nem gondolkodhat felnőttesen az ember egy gyereknél,és nem is bizhat bennük,hiszen az ő kis agyuk is máshogy jár.másnap mentek játszótérre,mondtam kéretik egyben visszahozni,szeme,keze rajta legyen.azóta úgy óvja hogy már a másik véglet,de nem baj.egyébként ugyanígy baleset éri apummal és anyummal is,ők sem vigyáznak rá,úgy ahogy én,de velem is történt már baleset,én sem vagyok mindenható.
2011. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
a férjem arrébb állt a kocsival,a kicsi meg majdnem beszaladt a kerekek alá.azt hittem,szívrohamot kapok.nem kiabáltam vele,csak szóltam neki,hogy majdnem ráment a gyerekre.ő is azt mondta,messze volt még.de láttam rajta,hogy megijedt.de az biztos,ha ráment volna,agyonütöm
2011. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért ilyenek a férfiak! Persze, tisztelet a kivételnek!

De a legtöbben tényleg elég lazán veszik a dolgokat és fogalmuk sincs arról, hogy mennyi veszély leselkedik a gyerekekre, amiket nekünk kell észrevennünk! De a gyerekvállalással legtöbbször sajnos csak a nőknek nő + 2 szemük és karjuk, a pasiknak nem :(

A párom pl. simán elvinné kocsival a gyerekeket gyerekülés nélkül vagy úgy, hogy nincsenek bekötve. Ő maga sem mindig használja az övet, mert szerinte "20 évvel ezelőtt sem volt", jaj tisztára begyöpösödött felfogású :(

2011. szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Timmye válasza:
Az ilyen probléma mellett, nem lehet csak úgy elnézni, hogy minek mérgelődsz. Igen jöhetett volna autó, és ilyenkor nem szabad figyelmetlennek lenni
2011. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezeket a valaszokat jo lenne ha az apukak is elolvasnak
2018. jan. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!