Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Stoppolnátok a férjetekkel és...

Stoppolnátok a férjetekkel és két és fél éves gyermeketekkel?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz anyagi körülmények között élünk, és az ország túlsó felében élő apósom súlyosan megbetegedett. Könnyen lehet, hogy nem sokáig van már köztünk. Szeretnénk leutazni hozzá, rokonoknál szállnánk meg, de a vonatjegy oda-vissza eelég húzós. Két felnőtt retúrjegy tizenötezer forint. Így is napról napra élünk, adósságok tömkelegével. Még ha kölcsön is kérnénk valakitől, akkor sem tudom, hogy adnánk vissza. Néhány éve, még a fiatal, gondtalan éveimben többször stoppoltam, sosem volt problémám belőle. Megfordult a fejemben, hogy talán nekivághatnánk így az útnak. A férjem jelenléte miatt biztonságban érezném magunkat. De azért elég meredek dolognak tűnik egy gyerekkel... Nektek mi a véleményetek?
2010. okt. 30. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mernék. Régebben én is stoppoltam, valahogy fel sem merült bennem, hogy bajom lehet, de ma már más világ van, és én is aggodalmasabb vagyok.


Egyrészt ki tudja, felvennének-e benneteket, vagy órákig kellene a kicsivel álldogálni az út szélén, másrészt még ha ott is a férjed, sose lehet tudni, hogy nem támadnak-e rátok....de lehet, csak én vagyok paranoiás.

2010. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti,hogy nem stoppolnék, se gyerekkel, se férjjel, sem egymgam.Én parázok az emberektől, mert nem tudni, hogy nem e egy olyan ember vesz fel aki rossz szándékú ember, és nem a jószándék vez6érli, hogy megáll nektek.Én félnék beülni egy idegen mellé.Épp ezért nem merek felvenni stoppost sem, habár sajnálom a stopposokat, hogy erre rákényszerülnek, hogy beszálljanak egy idegen kocsijába, de egy idegent sosem vennék fel.Bennem lenne e félsz az tuti.
2010. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Csak egy kérdés: a gyerekülést hogy vinnéd magatokkal?

De hogy a kérdésedre válaszoljak: nem mernék így stoppolni. Akkor inkább nézz utána, hátha van olyan, aki egyedül menne arra kocsival és előzetes egyeztetés, ismerkedés után együtt mennétek vele. Van nem egy ilyen hirdetés akár neten is.

2010. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Már elég rossz idő van ahhoz,hogy egy kisgyerekkel az út szélén álljatok ki tudja meddig...

2010. okt. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Jah tényleg előttem szólónakl milyen igaza van, hogy gyerekülés!Ha jegyre nincs pénzetek, és nincs autótok, akkor gondolom gyerekülésetek sincsen, akkor meg miről beszélünk.1 km ert sem biztonságos gyerekülés nélkül utazni,nemhogy többtízet.
2010. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Semmi féleképpen sem!!!!Ha apódról van szó,akkor menjen csak a férjed.Legfeljebb nem vesz jegyet.Ha megfogják azt mondja nincse nála igazolvány és mond áll nevet.....
2010. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Menjen csak a férjed. 1 stoppost még felvesznek, de 3 személyt nemhiszem. A másik tènyleg az hogy büntetnrk ha gyerekülés nélkül ül a gyerek a kocsiban, már csak ezért sem vesznek fel!
2010. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az lemaradt,hogy én életemben nem stoppoltam,de stoppost sem vettem fel,és nem is vennék......

Ìrjátok ki a netre,hogy hová szeretnétek utazni vagy csak a férjed,és hátha el visz valaki aki arra megy.

2010. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Menjen csak a férjed. Ilyen időben nem álldogálnék egy ekkorka gyerekkel az út szélén, ilyen hosszu útra nem indulnék el vele ilyen bizonytalanul. Ne menj sehova, majd a férjed elintézi.
2010. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

van több olyan oldal is a neten, ahol kiírhatod, hogy hova mennél és valaki vegyen fel titeket, ha arra megy.

csak úgy stoppolni nem indulnék el picivel, hideg van ahhoz, akkor is, ha felöltözteted.

vagy menjen egyedül a férjed.

2010. okt. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!