Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Stoppolnátok a férjetekkel és...

Stoppolnátok a férjetekkel és két és fél éves gyermeketekkel?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz anyagi körülmények között élünk, és az ország túlsó felében élő apósom súlyosan megbetegedett. Könnyen lehet, hogy nem sokáig van már köztünk. Szeretnénk leutazni hozzá, rokonoknál szállnánk meg, de a vonatjegy oda-vissza eelég húzós. Két felnőtt retúrjegy tizenötezer forint. Így is napról napra élünk, adósságok tömkelegével. Még ha kölcsön is kérnénk valakitől, akkor sem tudom, hogy adnánk vissza. Néhány éve, még a fiatal, gondtalan éveimben többször stoppoltam, sosem volt problémám belőle. Megfordult a fejemben, hogy talán nekivághatnánk így az útnak. A férjem jelenléte miatt biztonságban érezném magunkat. De azért elég meredek dolognak tűnik egy gyerekkel... Nektek mi a véleményetek?
2010. okt. 30. 13:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Szerintem fel sem vennének hármótokat. Én egyszer próbáltam gyerekkel stoppolni, amikor kimentünk a közeli tóhoz, és a vissza menő távolsági buszt lekéstük, hát a kutya nem vett fel, gyalogolhattunk haza :S

Mi lenne, ha csak a férjed menne? Az úgy már csak fele annyi, bár persze az is sok, de hát mégis...

2010. okt. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék.Nézzétek meg a buszt,lehet olcsóbb.
2010. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mindnyájan szeretnénk lemenni. Lehet hogy utoljára látnák egymást, nagyapa és unoka... Ez fontos a férjemnek is, meg az apjának is, én pedig teljesen megértem.

A stoppolásról lebeszéltetek.

2010. okt. 31. 08:57
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy nem is értem, hogy juthatott eszedbe ilyen veszélyes marhaság. Mégis hogy gondoltad? Beköszöntött az igazi hideg, a gyerek jól meg/felfázik. A gyereked különben is minek vinnéd? Talán hogy előbb felvegyenek titeket? Agyrém, verd ki a fejedből. Autópályán egyenesen életveszélyes a leállósávban tartózkodni, statisztika is készült róla, hogy átlag egy órán belül belédmegy ott valaki. Főút mellett szintén. Ne haragudj, de nem vagy komplett:S Menjen a férjed vagy nekem mindegy, de a gyereket hagyd ki ebből!
2010. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!