Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Első ovis nap hogyan zajlott?...

Első ovis nap hogyan zajlott? A gyereked hogyan érezte magát?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 23:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Csendesen játszott, semmi vész.


A barátnőméknél a kicsi csak annyit mondott hogy "na végre", majd eltűnt a csoportszobában, míg a nagyobb végig az ölében üldögélt bátortalanul.

2011. aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az én kislányom azt mondta mennyek el a boltba!Így elmentem.De egy fél óra múlva visszamnetem.Nem akart hazajönni.Na de lesz ez még máshogy is majd mikor hosszabb ideig ott kell maradni, vagy aludni.
2011. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt beszoktatás. Erővel tartották vissza a zokogó kislányomat. Mondanom sem kell hazáig, majd otthon kb. egy órán keresztül sírtam én is. Aztán erőt vettem magamon, mennem kellett vásárolni. Az áruház felé van az óvoda. Kiszúrtam, hogy az udvaron játszanak. Teljesen jól elvolt. Megnyugodtam. Délben mentem érte, állítólag szerzett magának barátnőt, beszélgetett, válaszolt az óvónőknek. Kétszer kért az ebédből. Most alszik, azt mondta megy holnap.
2011. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A lelkes kislány anyukája vaok:Én is is nagyon tartok a sírástól.Alapjáraton érzelgős fajta vok.Sírósabb mint a gyerek.
2011. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az én fiam nagyon várta az ovit, tegnap estig.

Tegnap este már azt mondogatta, h ő nem akar ovis lenni, megy vissza a bölcsibe.

Amikor bementünk kis idő múlva már sirdogált, nem engedte el a kezem. Aztán sirdogált, amikor reggelizni kellett. ÉS akkor is amikor fél 11 kor eljöttem. Ebéd után amikor érte mentem jó kedvű volt, vidám és azt mondta, holnap is megy. Délután az volt a gondja, h nem aludhatott ott, úgyhogy holnap az alvással is megpróbálkozunk.

Remélem, h ez a sirás csak nekem szólt!

2011. szept. 1. 20:40
 6/15 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét!Én is félek minden egyes holnapi ovis naptól.
2011. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
szarul
2011. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 3dik nap után ma hagytam először ott.15perc sírás után(az óvónőnek le kellett fogni,hogy ne jöjjön utánam)abba hagyta,1óra múlva telefonáltam azt mondták minden rendben van,ez volt 10órakkor..majd 12 előtt telefonáltak,hogy menjek az ebédre.Közölték ahogy kivitték az udvarra mint aki kifordult magából.Kötözködött a gyerekekkel,fel lökte stb stb.Nem szokott így viselkedni,bár tény ha elfárad ő nem össze roskad hanem túlpörög.

Haza hoztam össze esett az ágyban,mégis az óvónő úgy csinált,hogy nála valami félre siklott s rendbe kell tenni..szval nekünk nagyon rosszul indult az első napunk..nekem nem volt bölcsis,nem voltunk sokat gyerekekkel..

2011. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Fiam bölcsis volt,így nincs beszoktatás.Reggel beadtam,de délben elmentem érte. Sírt mikor eljöttem,én is bőgtem a haza úton. összetalálkoztam a védőnőnkel, a lánya is abba a csoportba jár. Kb. 15 perc után hívott,h nyugalom, a fiam már játszik,nem sirdogál. Délbe hazahoztam,szerensére,belázasodott,azóta itthon, a héten még nem mehet oviba,antibiotikumot szed.

Hétfőn meg már melozom,kénytelen lesz ott aludni. Remélem minden rendben lesz.

2011. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mármint szerencsére elhoztam délbe,mert lázas volt,nem az a szerencse h belázasodott...
2011. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!