Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg mindenki olyan jól...

Tényleg mindenki olyan jól tud hatni a gyerekére, hogy soha nem üt rá a kezére, vagy néha a fenekére?

Figyelt kérdés

sokszor felteszik a kérdést,hogy ki hogy szokott fegyelmezni,és amikor valaki esetleg megírja,hogy van egy pont amikor már igenis rácsap a fenekére,-akkor sokan lehurrogják,vagy elmondják mindenféle rossz anyának..!


én is sajnos kénytelen vagyok ezt alkalmazni,mert hiába próbálom szép szóval,zsarolással,büntetésse vagy bármivel meggyőzni,hogy ha valami rosszat tesz nem igazán hatja meg a dolog.és olyankor rácsapok a fenekére.

Szerintetek ezt tényleg ennyire elitélendő?


2011. aug. 11. 14:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Szép vagy nem, de én ma a boltban pofoztam fel a lányom. Néztek is ránk, hogy mi történt. A kisasszony el kezdett mindent bedobálni a gyermek tolós kosárba. Mondtam nem kellenek, pakoltam vissza mindent. Ami maradt és kellett, azt elkezdte felborítani a kosárban. Ekkor már kezdtem mérgesen rászólni, hogy fejezze be, viselkedjen rendesen. Erre jött a borulás a szemében, és direkt a polcoknak tolta a kocsit erőből, és ment a hiszti ezerrel, újra pakolni akart mindent a kocsiba. Na ekkor borult a bili nálam, és igen, felpofoztam. Nem erőből persze, volt is nyafi, viszont utána jött szépen mellettem, minden rendben lett. Néha nem lehet másképp kezelni a helyzetet, és hazudik az, aki mindig minden helyzetben nyugodt tud maradni!
2011. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
az nagyon ciki tud lenni,amikor a gyerekünk mások előtt kezd el hisztizni vagy bármi rosszat csinálni.azt hittem én megúszom et a részét,mert eddig csak itthon szokott "bekattanni"-de tegnap az utcán többen is láthatták,hogy mire képes az én tündéri lányom.Nem akarta megérteni,hogy délbe már illik hazajönni a szomszédból,ugyhogy hangos üvöltésbe kezdett.a szomszédok előtt nem akartam patáliát csapni sem a fenekére csapni pedig nagyon megérdemelte volna..
2011. aug. 12. 13:06
 23/25 anonim ***** válasza:
Igen, amúgy vicces, amikor a békés módszer hívő anyukáknak hirtelen lesz egy hisztis gyereke.... :D Akkor valahogy rájön, h lemagyarázhatja a csillagokat is az égről. Ez jellem kérdése amúgy. Van amelyik gyerek ért a szóból, és van amelyik nem. Még ikreknél is előfordul h az egyik haláli jó gyerek, a másik meg...hát enyhén szólva sem.
2011. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

hát igen!


anyukám mesélte,hogy én mint első gyerek nagyon jó voltam-ha csak rám nézett már tudtam,hogy hogy kell viselkednem.aztán megszületett a húgom,akire hiába próbált szigorúan nézni vagy eréjesen rászólni neki semmi sem használt.rendszeresen a sarokba állt,és mindennap rá volt csapva a fenekére.


És most nekem aki jókislány volt-van egy rosszcsont lányom!!

2011. aug. 12. 14:06
 25/25 anonim ***** válasza:

:D Ez már csak így megy :) De kitartás, eléri a 10. évét és onnantól javulni fog, majd a 14-et és onnantól romlani megint :D

Nálunk öcsém a hisztis, 10 évvel fiatalabb nálam, hát te! Olyanokat levágott. Kapott egy csokit a boltban és utána még kitalálta h mi kell neki, nem kapta meg erre hasra vágta magát a földön és csapkodta a fejét a betonba :O Anyám ilyet még nem látott pedig 3 gyereke van :D És pedagógus, de ilyennel még nem találkozott életében. Hát magyarázhattunk neki, még talpra sem állt. Ilyenkor úgy kellett átvetni a hátunkon és vinni...

Mondta is anya h nem érti, mi kicsik voltunk nővéremmel, kaptunk a boltban egy túrórudit azt elvoltunk vele, a pénztárnál meg kifizette a papírt :D Öcsém nem...

Egyszer elvittem a strandra, olyan 17 lehettem, szóval ő 7. KApott hamburgert, kólát, fagyit, egész nap fürödtünk, evett mindent ami megtetszett neki, erre azért kezdett irdatlan hisztibe mert nem engedtem neki, h megigya az én üdítőmet is! Hát többször nem vittem strandra!

2011. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!