Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hallottatok már ilyenről?...

Hallottatok már ilyenről? Engem nagyon meghatott

Figyelt kérdés
Édesapám mesélte a mi nap,h a piacon egy nő árulta az otthoni dolgaikat,ruhákat,gyerekei játékait,egyik gyerek ott is volt vele a piacon...sírt h "anya a babámat ne adjuk el"Erre az anya,"muszáj,mert akkor a kis tesó sír az éhségtől"!Apum megvett egy pónit,vagyis inkább kifizette és visszaadta a kislánynak,de h annak a babának mi lett a sorsa nem tudom,valami barbie baba volt apum elmondása alapján...na de a póninak se tudom,lehetséges,h aztán ismét kirakta és el is adta...h képes egy szülő ilyenre?Hogy lehetne ilyen nehéz sorsú családon segíteni?Következő héten ismét látta őket ott,de akkor már kevesebb holmival,2 kis székre voltak kipakolva...
2011. aug. 8. 13:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Értem én, de akikről a kérdező írt, azoknak enni nincs mit, az nem ugyanaz mint azért mint a romlott anyagi helyzet. Kíváncsi lennék azért hány gyereket vállalt.
2011. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha tudnád, hogy hány kamu kéregető van gyerekkel...érdekes, csak az egyik gyerek volt velük, a kicsit tudták hova tenni, csak a nagyot nem?
2011. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, velem a fordítottja történt. Imádok olvasni, és rendszeresen vettem magamnak könyveket. Igy összegyűlt egy nagy halommal. Vettem a gyerekeknek is, ami jó lesz a tanuláshoz a suliba, vagy egyszerüen csak érdekes, vagy meséskönyv. Nemrégen nagyon megszorultunk anyagilag (pedig mindketten dolgozunk), és törtük a fejünket, hogy honnan lehetne pénzt varázsolni. Kölcsönkérni nem akartunk, mert azt ugye meg is kell adni, és akkor a következő hónap is rossz lesz, stb. Szóval, az csak a vészterv volt, ha szabad ezt mondani. Aztán ráesett a pillantásom a könyvszekrényemre........ és kiválogattam párat. Amit már úgyis untam, és még jó állapotban van. (mindig vigyázok mindenemre) Kérdezte a kislányom, hogy mit csinálok, és elmondtam neki. Erre az én kis drágám, meg szaladt, és megbeszélte az Öccsével, hogy akkor ők is hozzájárulnak a dologhoz, és adjam el az ő könyveiket is. Sőt, hozták a játékokat is, hogy ami még szép, és jó azt is. Könnyek szöktek a szemembe, és mondtam nekik, hogy erre semmi szükség, tartsák csak meg nyugodtan. Annyira megdobogtatták viszont a szivemet az önfeláldozásukkal, hiszen ez az ő részükről hatalmas áldozat lett volna.
2011. aug. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!