Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit fözzek a 19 hónapos...

Mit fözzek a 19 hónapos kislányomnak?

Figyelt kérdés
Az én lányom nemrég mult el 18 hónapos.Eddig csak fözelékeket föztem neki krumpliból borsóból sóskából vegyes zöldségböl mert nem volt sok foga.De mivel már jönnek a rágófogai meg szeretnék probálkozni mással is de sajnos nincs ötletem.Mivel most probálom megtanitani rágni ezért valami egyszerüre és gyorsra gondoltam
2011. aug. 4. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Krumplifőzelék, de darabosra hagyd, és valamilyen húsgombócot, vagy főzés után felaprított húst tegyél bele.
2011. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 18 hónapos lányomnak is első fogai vannak , a hátsók most jönnek, de már eszik mindent, csak felaprítva.
2011. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
19 hósom mindent eszik, és úgy, ahogy mi. Szépen egyedül, kanállal, villával. A tesója is simán evett már 1,5 évesen mindent. Mondjuk nekik gyorsan kibújt az összes foguk. De attól még, hogy egy gyereknek nincsenek rágófogai az ínyével tökéletesen tudja pépesíteni az ételt. Kiflit se adtál soha a kezébe? Vagy bulátát, kölesgolyót? Szerintem nem kell "rágni tanítani" egy gyereket, megy az neki magától (bár így, hogy eddig vártál vele, lehet hogy nagyon rögződött már, hogy csak nyelnie kell). Pici falatokra kell neki vágni, és kisvillával fel is tudja magának szurkálni.
2011. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!