Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet hogy 21 hónapos kislányo...

Lehet hogy 21 hónapos kislányomnak aranyere van?

Figyelt kérdés
3 hete egy kis dudor van a fenéklukánál, aranyér lehet? Mit csináljak vele? Mikor fog elmúlni? Hogy lehet hogy már most kijött neki...?
2011. júl. 5. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem aranyér. Olvastam hasonlóról itt, de már nem emlékszem pontosan mi volt, csak annyit, hogy mindenképpen vidd orvoshoz, mert ez bármi lehet!
2011. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, mindenképp vidd orvoshoz! Lehet akár aranyér is, de lehet más is, de ezt orvosnak kell látnia!!!
2011. júl. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is aranyérre gondoltam, mikor megjelent egy csomó a kisfiam végbélnyílása mellett. Végül gyereksebész állapította meg, (majd operálta)hogy tályog, ami nagy valószínűleg a popsitörlő káros mellékhatásaként jött létre. Érdemes orvoshoz menni vele, mert lehet, hogy egész más az ok és a diagnózis, mint nálunk, de olyan nagy károkat okozhat egy kis semmiség is, ha elodázzuk az orvosi kezelést.
2011. júl. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
És miért nem vitted 3 hét alatt már orvoshoz? Normális vagy????
2011. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!