Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen szörpöt vegyek 20...

Milyen szörpöt vegyek 20 hónapos kislányomnak?

Figyelt kérdés
Nem iszik sokat csak ha szörpöt kap, de nem akarom egész nap cukros lötyikkel itatni... 100%-os gyümölcslevet is szoktam neki venni de azt nem tudok minden nap...a gyerek gyümölcstea nem izlik neki
2011. ápr. 28. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én nem vennék szörpöt semmilyent. próbáld meg a Roibos teát, kisfiamnak a mézes ízesítésű jön be egyedül.
2011. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
bármilyen tartósító és szinezékmentes szörp jó lehet, csak alaposan hígítsd fel és azért ne mindig azt kapja.
2011. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az oviban a Piroskát ajánlották, nincs benne tartósító.
2011. ápr. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanazt issza a gyerek amit mi.Pölöskei v Piroska szörpöt szoktam venni.
2011. ápr. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
pölöskei bodzát veszem, hígan és egy pici citromlé
2011. ápr. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Arra is figyelj, hogy ne édesítőszerrel készüljön! Ilyen piciknek az még káros.

Én a profiban szoktam venni saját márkásat, ami nagyon jó, de a szobi málnaszörpben is csak cukor és gyümölcskoncentrátum van, semmi más.

2011. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 TKI Ibolya ***** válasza:
36%
Én nem értem miért kell a gyerekeket rászoktatni bármilyen édes löttyre.Ha kezdetektől csak vizet kap akkor nem fog mást kérni és ha szomjas megfogja inni.De ha már szörpözik akkor csakis jó minőségűt vennék neki,aminek nagy a gyümölcs tartalma.
2011. ápr. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
kedves utolsó, az én gyerekem egy éves kora óta nem hajlandó meginni a vizet. akkor sem, ha nem kap mást, inkább nem iszik, próbáltam, másfél napig nem vett magához folyadékot, akkor sem itta meg a vizet. nem szereti és kész. lehet (és most nem akarok személyeskedni, még ha úgy is fog hangzani), hogy te hajlandó vagy napokig szomjaztatni a gyereked, csak hogy vizet igyon, vagy beletömni valamit, amit nem szeret, én nem. javaslom, ne ítélkezz, látatlanban, információk nélkül meg pláne, mert visszaüt és te kerülsz hülye helyzetbe. el kell tudni fogadni, hogy nem vagyunk egyformák.
2011. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A Kubu-t próbáltad már? Azt is lehet egy kicsit higítani és sok vitamin is van benne, ha igaz, ami rá van írva!
2011. ápr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bármilyen jobb minőségűt, amiben nincs tartósítószer. Ezek a drágábbak, de neki másképp kell higítani, mint egy felnőttnek.

27 hónapos a fiam, ő is iszik szörpöt, teát, gyümölcsleveket, Kubut. A vizet kiköp.

2011. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!