Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen szörpöt vegyek 20...

Milyen szörpöt vegyek 20 hónapos kislányomnak?

Figyelt kérdés
Nem iszik sokat csak ha szörpöt kap, de nem akarom egész nap cukros lötyikkel itatni... 100%-os gyümölcslevet is szoktam neki venni de azt nem tudok minden nap...a gyerek gyümölcstea nem izlik neki
2011. ápr. 28. 22:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
a kubu is jó, az én lányom azt issza, 1/2 - 2/3 arányban felhígítva vízzel ( a több a víz). de a sima 50%-os gyümileveket is ugyan olyan hígítási aránnyal adom neki, így megissza.
2011. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam Piroskát iszik itthon, de én csak éppen annyit teszek a vizébe, hogy megszínezze!
2011. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
45%
a vizet iszik a gyerek-válaszra írnám, hogy ha csapvizet adsz neki, károsabb, mint az édes lötyi... Pl. az onkológián, ahol dolgozik egy rokonom, a megmaradt kemoterápiás anyagot a csapba öntik, és rengeteg hormon, mindenféle van a csapvízben, mivel ezeket lehetetlen kiszűrni...
2011. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok!

Miután a kisfiam és én is kiütésesek, én még plusz ekcémás is lettem, csak ásványvizet iszunk itthon. Egyedül apának nincsen semmi baja, de ő szódavizet iszik, ezért gondoltam, h a vízben lehet valami és ezért nem isszuk.

2011. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 TKI Ibolya ***** válasza:
Köszönöm az utolsó válaszát.Már azt hittem hogy én vagyok a gonosz anyuka mert nem szörppel itatom a gyerekem,de látom más is iszik vizet.Nem mondtam hogy csapvizet kell inni van ásványvíz is a világon.De ha ennyire káros a víz akkor aki azt mondta hogy onkológián is beleöntik a kemós dolgokat az miben fürdik és mivel főz, mos,ásványvízzel?Senkinek nem akartam az érzékeny lelkébe taposni,elfogadom hogy nem vagyunk egyformák,de akkor más miért nem ezt teszi.Nekem a gyerekeim vizet isznak és ha másé meg szörpöt hát legyen.De még mindig nem értem hogy olyan gyerek aki soha nem kap édes löttyöt miért ne inná meg a vizet?Egyébként mi szűrőt raktunk a csapra és észrevehetően más a csapvíz íze.Finomabb.Nem méregdrága szűrőre kell gondolni,csak jó minőségűre.
2011. máj. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!