Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek mit vacsorázik az 1...

Kinek mit vacsorázik az 1 éves babája?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én 11 hós babám 240 ml tápszert eszik fél 9-kor.Előtte kb este 6-körül eszik,van,h főzeléket,de van,h gyümölcsöt.
2009. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5felé eszik valmait uzsira vagy krémtúrót, vagy gyümit, vagy vajas kenyeret, vagy valami mást ami most nem jut eszembe :) Aztán fél9 9 között eszik tápit. Én 180mlből csinálok neki Milupa Jó Éjszakát tápszit és ebből hagyni szokott általában 30-40 de van hogy megeszi.
2009. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
240 ml tápszert.
2009. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
13 hónapos lányom: 7-8 körül vajaskenyér vagy joghurt kenyérrel vagy parizeres kenyér vagy tejberizs, ilyesmiket. Utánna fürdés és cicin elalvás.
2009. ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Egy éves a fiam, egy hónapja még szopott, most libazsíros kenyeret eszik, ill. "zabál" és nekem sajnos nem eszi meg a tápot, így müller tejet adok neki. (persze tudom, nem lenne szabad, de nem iszik meg mást) de ma pl. rántott pulykamellet, sajtosat törtem össze villával, rizzsel, majonézzel... tegnap sütőtök főzeléket evett..
2009. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tejpépet, és iszik még valamit. (vizet, kubut vagy éppen mi van otthon...)
2009. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!