Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Néha azt érzem:nekem nem is...

Néha azt érzem:nekem nem is való gyerek más is szokott így érezni?

Figyelt kérdés
és nem arra gondolok,hogy azért nem való mert: nincs türelmem hozzájuk,vagy nem szeretem őket,stb.,hanem mert nem birom elviselni ha bármi bajuk esik.teljesen stresszes leszek.Már most annyit aggódok értük,hogy ebbe fogok "bele Őrülni" Már előre aggódok olyan dolgokon amire még nem kell hogy számítsak,hiszen még csak 3 éves az egyik a másik meg 2hós. Szóval: rá kellett hogy jöjjek most már az egész életem az aggódásról fog szolni,és ez nagyon ijesztő.
2011. júl. 22. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
azt kell hogy mondja hogy igen,de ez igy természetes.Persze embere válogatja ki hogy éli meg a gondokat,problémákat,én pl nagyon higgadtan veszem a ha baj éri,ha valami gondja van,de aztán kibukok ha senki nem lát.2 fiam van egy 19 és egy 2.5 éves.talán kicsit bele lehet rázódni,de tény minden korban másért kell aggódni értük,az első átbulizott éjszakáját én is végig éjszakáztam,és aggódtam bármikor el ment,de tudod az sem mindegy mikor teszi ezt hiszen ő 18 volt amikor először éjszakázott,igy azért már nem volt tini.14 évesen nem engedtem.a kicsi olyan mint kis kaszkadőr,ugrál innen,ugrál onnan,felmászik mindenhová,de nagyon ügyes,bízok benne de mellette kell lenni.erről szól az életünk és tudod inkább való nekünk mint annak aki rájuk se hederít,vagy magára hagyja őket.
2011. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az anyaság ezzel jár, aggódhatsz, míg élsz. Már én is előre aggódok mindenféle meg nem történt dolgon, hogy lesz majd az óvodában meg később az életben, hát tényleg rémes.
2011. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!