Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 évesem teljesen kezelhetet...

2,5 évesem teljesen kezelhetetlenné vált, az eddig jól megtanított nevelési eszközeim mintha nem is lennének, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig számított a szavam, a kéréseim, most szemembe mondja egyenesen a NEMet és megy tovább. És nem tudom szép szóval elérni már amit szeretnék. Hová lett az én kedves szótfogadó kislányom? Hisztirohamai pedig egyre sűrűbbek
2011. júl. 17. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Üdvözlet a dackorszak fedélzetén! :D

Nálunk büntetés van, ha nem fogad szót. Sarokba állás, kizárás egy játékból, amit éppen játszunk. pl. labdázunk, és nem fogad szót, rosszalkodik, akkor elveszem a labdát, és akkor adom vissza, ha jól viselkedik.

Ha csak úgy elkezd hisztizni, akkor hagyom, úgy csinálok mint aki észre se veszi, mert ha rászólok még jobban csinálja... Nehéz időszak, de kitartás! :)

2011. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ezek a könyvek segítenek nagyon sokat. Nem egy az egyben, de sok jó ötlet, elgondolkodtatóak.

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 évesemnél még csak enyhe jelei vannak ennek, a húgomék két gyerekkel a közepében vannak. Náluk a szuperdada könyv/sorozat ötletei nagyon jól működtek, sarokba állítás a leginkább(amit az előző válaszoló is írt, kiállítás, büntető székbe ültetés stb). Én is próbálom mentálisan készülni rá...
2011. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem is sokat segített a Szuperdada sorozat (nem csak a hisztinél, hanem minden másnál is).

2011. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!