Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sürgős - gyes melletti munkába...

Sürgős - gyes melletti munkába állás: csak max 6 órában lehetséges?

Figyelt kérdés
Ha mégis 8 órában dolgozom, akkor le kell mondanom a gyesről? Ez esetben a férjem igényelné a gyest, mivel sajnos nincs munkája - emiatt a gyermek 3 éves koráig járó felmondási védelem engem nem illet meg? Meddig állok ez estben felmondási védelem alatt? Egy hónapig? Nagyon fontos lenne, mint látjátok, nagy xarban vagyunk, köszönöm előre is.
2011. júl. 15. 19:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Tudom, részletkérdés, de írásban kell közölnöm, hogy megszakítom a fizu nélküli szabimat?

Eredeti munkahelyemre mennék vissza, mivel egyelőre nincs másik.

Fontos, hogy 3 éves korig akor se rúghassanak ki, ha nem én veszem föl a gyest. Ellenkező esetben azonnal repülnék.

Rettegek, mit fognak szólni, ha beállítok, enni se tudok.

Köszönöm a válaszokat.

2011. júl. 17. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!