Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? Nagyon el vagyok...

Mit tegyek? Nagyon el vagyok keseredve!

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,párom kisfia 5éves! Pár héten belül összeköltözünk,és nagyon tartok tőle! Párom különbséget tesz a két gyerek között,ha itt a kisfia akkor mindig mennek a viták köztünk.Az én kicsim játszana a naggyal,megy hozzá,átöleli stb...de az rohan az apjához,hogy bántja a kicsi!Régebben mikor még kisfiam kicsi volt,nem tudta magát megvédeni,akkor mindig bántotta a nagy. Az apja nem szólt rá!Most bezzeg mindenért rászól az én fiamra. Engem az bánt,hogy ok nélkül.Ráadásul nemsokára megszületik a közös babánk is!
2011. júl. 1. 11:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Tudom,mi hárman már nagyon jól elvagyunk (férjem,én,kisfiam).De váratlanul jött,hogy magunkhoz kell vennünk a kisfiát,vele még nem csiszolódtunk össze,ez itt a baj!
2011. júl. 5. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!