Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? Miért nem tudok...

Mit tegyek? Miért nem tudok leszokni róla? (12/L)

Figyelt kérdés
Van egy nagyon nagy gondom.12 évesen még mindig pelussal(textil) és macival alszok.Nem tudok róla leszokni,volt olyan hogy eltettem az ágyneműtartóba,de akkor hajnali 4kor is felkeltem és elővettem,ha nincs mellettem,a kezembe akkor nem tudok aludni.Már volt olyan maci amit kidobtam,de azt hozzá kell tenni hogy könnyes szemmel vittem a kukához.Le szeretnék szokni róla mert már elég nagy vagyok,de nem megy.
2011. júl. 1. 01:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

13:23!

Most olvasom csak,hogy mit csinál a férjed alvás közben :) Aranyos lehet! Az enyém nyáladzik :D mint egy kisbaba.

2011. júl. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34 éves vagyok, a férjem egy röfi nevű lénnyel kénytelen osztozni a társaságomon éjjel. ez nálunk semmiféle gondot nem okoz. röfi jó, nem pletykál, diszkét és hallgatag, kevéssel is beéri. alkalmanként párnapótlásnak is beválik és ezt még soha nem nehezményezte, igazán nagy a tűrőképessége. szerencsésnek érzem magamat, amiért a sors az utamba vezérelte röfit.
2011. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
pelenkában alszol? ez nagyon sexy
2012. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Kedves" Utolsó!

Egy 12 éves KISLÁNY!! még ne legyen sexy- vagy esetleg... vagy? hmmm?? Ez esetben undorító,beteges!!!

És nem pelenkában,hanem textil pelusSAL! alszik.

2012. febr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!