Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak? Nem bír leszokn...

Mit csináljak? Nem bír leszokni róla!

Figyelt kérdés
Kislányom, 5 éves, és folyton piszkálja magát. Nem olyan jelleggel, hanem azt mondja, belemegy a bugyi a fenekébe, meg a cunijába. folyton huzkodja a bugyit. arra gondoltam, biztos kicsi neki a bugyi, ezért vettem, nagyobbakat, de így is csinálja. megkérdeztem tőle, hogy viszked e , vagy fáj e neki, de nem. azt mondja belemegy a bugyi. már kissé idegesítő, folyton csinálja...
2009. szept. 4. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet, hogy mégis viszket vagy fáj neki csak nem meri elmondani? Szerintem egy pár napig ne adj rá bugyit otthonra és nézd meg, hogy akkor is csinálja e. Ha nem csinálja akkor tényleg a bugyi lehet az oka.

Ez csak egy tipp volt, valójában sajnos fogalmam sincs mitől lehet ez...

2009. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szia! Már próbáltam, és ha nincs rajta bugyi, nem csinálja. De akkor milyen bugyit adjak rá???
2009. szept. 4. 09:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Franciabugyi nincs kislányoknak? Az biztosan nem menne bele.
2009. szept. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia


Nem lehet,hogy a bugyi minősége nem jó neki,próbáld meg 100%pamut bugyival.

Még megpróbálhatod azt is,hogy a bugyiit nem mosod mososzerrel csak kiöblited baba szappannal,lehet,hogy az öblögetö vagy mososzeredtől viszket neki.

Ezek csak tippek,szerintem veszteni nem vesztesz semmit,ha még nem próbáltad ki ezeket.


2 gyerekes anyuka

2009. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

nem lehet hogy önkielígétést végez? ugyanis egy szakkönyvbe azt olvastam hogy a kisgyermek korba is próbálgatják!

Például a tesóm 6-éves kisfiú és minden este együtt alszunk és érzem ahogy huzkodja

2009. szept. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem önkielégítés céljából csinálja, mert ezek csak pillanatok. megfogja hátul elöl a bugyit, nadrágot, és kihúzza, ennyit csinál...
2009. szept. 4. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Valamiért zavarja a punciját a bugyi.
2009. szept. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!