Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? Miért nem tudok...

Mit tegyek? Miért nem tudok leszokni róla? (12/L)

Figyelt kérdés
Van egy nagyon nagy gondom.12 évesen még mindig pelussal(textil) és macival alszok.Nem tudok róla leszokni,volt olyan hogy eltettem az ágyneműtartóba,de akkor hajnali 4kor is felkeltem és elővettem,ha nincs mellettem,a kezembe akkor nem tudok aludni.Már volt olyan maci amit kidobtam,de azt hozzá kell tenni hogy könnyes szemmel vittem a kukához.Le szeretnék szokni róla mert már elég nagy vagyok,de nem megy.
2011. júl. 1. 01:11
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Szerintem semmi rossz nincs ebben sok lány még huszonévesen is macival alszik és senki nem nézi ezért hülyének. Szerintem a lányoknál ez nem korhoz kötött dolog én legalábbis fiúként nem néznék furcsán velem egy korú lányokra ha azt látnám hogy macival alszanak. 17/F
2011. júl. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Szerintem se kell leszoknod róla. Növérem 20 éves és most is macikkal alszik. Vagyis oroszlánokkal de az mind egy.
2011. júl. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagyok és hatalmas plüsskutyával alszom és egy rózsaszín kispárnával (meg még kettő másikkal és három naggyal, de azokkal nem állandóan nyilván:D) és mindkettőt hordom magammal akárhova is megyek:D El tudok aludni nélkülük, de sokkal jobban alszom velük:)
2011. júl. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ú, bocsi, utolsó vagyok, időközben rájöttem, hogy én igazából már 18 vagyok :D Csak nehéz megszokni, ez nagyon gáz, bocsi :D
2011. júl. 1. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

a maci nemgáz, én a plüss grönlandi fókámmal alszok még mindig, de a pelus az minek?:D

17/L

2011. júl. 1. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen inkább az lenne a ciki, ha már egy fiúval aludnál! Ne aggódj nincs Veled semmi baj!
2011. júl. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi ciki, ez aranyos :)
2011. júl. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 vagyok, és két macival alszom. Az egyiket még születésem után kaptam, a másikat apumtól egyik szülinapomra.
2011. júl. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁÁá ne szokj le róla, ez aranyos! Senki nem lát, mikor alszol! Még szerencse, hogy a suliba, tanuláshoz nincs ilyen szokásod! Majd ha nagyobb leszel biztos változik ez a szokásod, addig meg nyugodtan aludj velük! A férjem a mai napig morzsolgatja a párna csücskét elalváskor! :D
2011. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

19 éves koromig aludtam plüssökkel! Aztán leváltottam őket a páromra,most a lányaink alszanak azokkal a plüssökkel,amikkel anno én is aludtam :)


Ami a textil pelust illeti: inkább azzal akarj aludni,mint a szüleiddel! Na,az már bizarr lenne! De a textil pela még elmegy!

2011. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!