Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Teljesen el vagyok keseredve....

Teljesen el vagyok keseredve. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Tudom,lerágott csont,de a szobatisztaság nem megy nekünk.27-én le 3!!!éves a lányom és még nem szoba tiszta.

Nem szól ha pisilni,kakilni kell.A pelust levettük 1 hónapja.Napközibe jár,ott ha ráültetik a bilire pisil.Itthon is,de nem szól.Inkább bepisil.Értelmes gyerek.

El beszélgettem már vele,hogy Ő nagy lány,csak a babák pisilnek,kakilnak pelusba.Így nem tud szeptembertől oviba menni.(csak akkor mehet ha szobatiszta,ez követelmény)Vettem Elmó-s DVD-t.Bili könyvet.Kívülről fújja mindet.Dicsértük,ajnároztuk,ha sikerült egy akciója.

Elmondtuk mennyire büszkék vagyunk rá.Ígértem játékot,kirándulást,állatkertet ha ügyesen szól,de semmi nem hat rá.Nem zavarja,ha bepisil.Nem szidom le ha baleset történik,nem vagyok ideges.Elmondtam neki,hogy mennyire szomorú vagyok emiatt,de nem hatott.Teljesen el vagyok keseredve.Mit csináljak?Igazából,már az is vigasztalna,ha tudnám,hogy más is jár hasonló cipőben.

Nem adom fel persze,csak titkon bennem van a félsz.Éretlen a gyerekem,vagy gond van az értelmi fejlődésével?Folyékonyan beszél,egyedül eszik,ismeri és felismeri az összes számot.20-ig számol.Tudja a címét,személyes adatait,családtagok nevét.kb.40 dalt,mondókát ismer.(nem túlzok)Több versszakos verset el tud mondani tanítás nélkül csak úgy,hogy többször olvastam neki,de hát akkor mi a baj?Mit csináljak?Ti mit csinálnátok?Tudom,hosszú lett,bocs.


2011. jún. 7. 14:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok jó tanácsot.Így olvasva már nem is olyan elkeserítő a helyzet.Valóban igazatok van.TÜRELEM.Annyira akartam,hogy nem veszem észre mit akar a gyerekem.Figyelnem kell jobban a jelzéseire és a rendszerességet is bevezetjük.

Sokat segítettetek,köszönöm mindenkinek.

2011. jún. 7. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!