Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikorra fog szegényem belerázó...

Mikorra fog szegényem belerázódni? Már teljesen el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Kislányom közel 3 hete kezdte az ovit,de még ma is sírva hagytam ott.Azt mondja az óvónő,hogy nem játszik a gyerekekkel,csak vele akar,meg az ő ölébe ülni,kinnt nincs semmi baja,de bennt végig sírja a délelőttöt,hogy "anyát akarom".Nagyon el vagyok keseredve.Fog ez a helyzet változni?Mik a tapasztalatok,mert nekem a szívem szakad meg érte.Csak délig van különben,de muszály mennie,mert apa,meg én is dolgozunk,más megoldás meg nincs.
2011. márc. 29. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A nővérem fia egy egész évet sírdogált, a köv. év lett jobb, amikor az öccse is ovis lett, s egy csoportba mentek.
2011. márc. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos, nehéz válaszolni neked erre a kérdésre, hiszen a gyermeket nem ismerjük. Lehet, hogy egy-két hét, lehet, hogy 1-2 év, ez gyereke válogatja.

Ranschburg Jenő szerint 4-5 éves korig, ha nem muszáj, ne adjuk oviba a gyermeket. De persze az élet nem ilyen, tudjuk. Van, hogy muszáj. Kitartást kívánok hozzá! És esetleg egy tanács. Az ovin túli időben legyenek az együtt eltöltött órák intenzívebbek. Sokat legyetek együtt, beszélgessetek, játszatok! És persze mindent meg kell vele beszélni. Tudom, még ezzel együtt is nehéz.

2011. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Ovi után csak egymással foglalkozunk.Hazaérünk,Ő alszik,mert azért nagyon lefárad aranyom,addig én septében megcsinálom a dolgom,hogy utána ne kelljen,és miután felkelt,csak egymással foglalkozunk.Végig vele játszok,mellette vagyok,rengeteget beszélgetünk(folyamatosan beszélgetünk egymással),szóval ezzel nincs gond szerencsére.
2011. márc. 29. 10:41
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem pont az a baj, hogy nagyon össze vagytok nőve. Nem mindig, de próbálj egy kis időt nélküle tölteni, hogy belerázódjon délután, vagy hétvégén is az anyahiányba.
2011. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!