Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más oviba is ennyi édességet...

Más oviba is ennyi édességet kapnak a gyerekek?

Figyelt kérdés
A kislányom 4 éves.Az utóbbi időben rengeteg csokit,nyalókát,cukorkát kapnak.A lányom meg sem eszi.(szerencsére)Mindenhol azt fújják hogy ne adjunk a gyerekeknek édességet.Mit tehetnék én, ha én otthon nem adok de az oviba naponta megkapja?
2011. máj. 26. 08:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én már nagyon ki vagyok akadva.Szerencsére a lányom sem eszi meg.De azért ez már túlzás.Nem szólnék én sem ha mondjuk hetente egyszer kapnának.De akkor még hol van a nutellás kenyér?Merthát hetente egyszer azt is kapnak.Holnap beszélünk a többi szülővel együtt a vezető óvónővel.Remélem sikerül vele elérni valamit.
2011. máj. 26. 12:45
 12/12 anonim ***** válasza:

Amivel kiegészítem a válaszokat, esetleg morbid humornak látszana, de komolyan mondom, hogy van 1% esély rá, ami nem sok, de nem százra kizárt: léteznek cukrosbácsik/nénik is... Azért ha totál biztosra akarsz menni, nézz utána, tuti MINDEN csokit, cukorkát oviból kap-e a gyerek.


Egyébként meg én személy szerint csokiellenes és cukorkaellenes vagyok, foggyilkos mérgek. Akkor már inkább enyhén cukrozott egyéb édes ízű finomságok, pl. péksüti. (Ez nem a cukrosbácsiknak szólt! ;) Hanem természetesen a szülőknek, nevelőknek.)


A hozzászólókkal, akik javasolták, hogy fogjatok össze ti szülők, ha az ovi vezetősége szokást csinál a nagy mennyiségű édesség osztogatásából, pláne ha gyümölcs helyett! Elég szomorú, ha ezt teszik, még ha anyagi okokból is. A gyümölcs a legfontosabb étele minden embernek (persze önmagában és üres gyomorra, máskülönben megerjed és több a kára, mint a haszna!). Ha nincs pénz rá, akkor édességre se legyen, amondó vagyok, és legalább ennyivel kevesebb kár éri a gyermeket a táplálásuk vonatkozásában.

2011. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!