Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Allergiája lehet vagy mi a gond?

Allergiája lehet vagy mi a gond?

Figyelt kérdés
A kislányom 2 éves.Kb 2 hete az kezdődött el,hogy éjjelente bedugult az orra,nem kapott levegőt,reggelt azzal kezdtük,hogy ki kellett takarítani az orrát a száraz takonytól.Napközben semmi baja nincs.A múlt héten pedig,pénteken még jobban elkezdett folyni az orra,szombaton többször ki kellett szívjam,de nem jött ki csak egy nagyon kevés vizes váladék.Vasárnap semmi baja nem volt,nem mentünk ki 2 napig,hiszen azt hittem,hogy náthás.Hétfőn kinn voltunk,éjjel megint szenvedtünk az orrdugulással.És ahogy kezdek visszagondolni,akkor kezdődött ez az egész,mikor az egész városban elkezdett szálldosni nem tudom melyik fának a virága vagy mije,az a fehér pihe.Ma is ahogy kinn voltunk,már kezdett bedugulni az orra.Tüsszögni nem szokott csak nagyon keveset,sőt szinte semmit,és néha köhécsel.Allergia lenne??és ha igen,akkor hogy csinálják a gyerekeknél a vizsgálatot,hogy pontosan mire allergiás?
2011. máj. 18. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a pihétől lehet.

Nem tudom, hogy csinálják gyerekeknél az allergia-vizsgálatot.

2011. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen kicsi gyereknél még ha jól tudom nem csinálnak.Az allergia-vizsgálaton a fő allergénekre vizsgálják,rácsöpögtetik a karjára,kicsit várni kell,aztán megnézik.A fiamnál így derült ki,helyes volt a gyanúnk,szénanáthás tavasszal.Mi homeos golyócskákat adunk neki,Ambrosia,ettől teljesen tünetmentes egész szezon alatt.Az orvosunk azt mondta,ha télen is szedi-ritkábban és kevesebbet de folyamatosan-akkor akár ki is nőheti,és tényleg egyre kevésbé jön neki elő.(Pázsitfüvekre allergiás.)
2011. máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!