Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mást is kiakasztanak azzal a...

Mást is kiakasztanak azzal a kérdéssel, hogy mikor lesz már kistesó?

Figyelt kérdés
Én teljesen készen vagyok ettől,egyrészt senkinek semmi köze hozzá,másrészt meg akinek már ötször elmondtam,hogy nem lesz kistesó,az meg fogja már fel,hogy az ő kedvéért nem szülök még egy gyereket!Imádom a fiamat,mindig is egy babát akartunk,nehezen is jött össze,koraszülött lett,nekünk ő marad az egyetlen kisfiúnk.Ti is kiakadtok az ilyen kérdéseken?
2011. máj. 10. 14:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hú,látom sokan vagyunk így ezzel.Egy gyerek nem gyerek...Na ez a másik mondat,ami nagyon kiakaszt.Igenis,nekem az egy szem gyerekem a minden!Na mindegy...Fel a fejjel egy gyerekes anyucik!
2011. máj. 10. 20:33
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez tipikus "Szép napunk van ma." típusú mondat, vagyis jelen esetbe kérdés. Fogalma sincs mit mondhatna, kérdezhetne, hát bedobja ezt, akármit is válaszolsz lehet belőle egy jó kis értelmetlen csevej. Plusz a válaszaidból lehet még hetekig jókat pletyizni a többiekkel.

Nekem még nincs babám, nálunk jelenleg a mikor lesz baba a sláger kérdés, én erre mindig azt mondom, hogy majd. Persze ekkor megkapom, hogy nem kell gorombának lenni, csak kérdezte (ja hetente 3x ne kérdezgesse már).

Az ilyen kérdéseknél tényleg úgy érzem, hogy jesszus nincs jobb beszélgetési téma mint az én szaporodási rátám?

2011. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nálunk az első van úton...de mindenki azt kérdezte előtte, hogy mikor lesz baba? MIkor? MIkor? Válaszaim: Egyszer. Majd. Nem most. Ez az a típusú kérdés, hogy: Te mikor nyered meg az ötös lottót? Hát tudja fene...

És a kedvencem: Hogy áll a babaproject??? Mintha azt kérdeznék, hogy hányszor d-gunk egy héten... erre csak azt tudtam mondani, hogy: Közöd? Illetve ennek diplomatikusabb változata: MIért érzed úgy, hogy közöd van hozzá?

Bicskanyitogató!

2011. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ja, persze mindig legyen min csámcsogni, ez a kérdés is ezért van. :) Nekem mindig azt mondják, hogy h.lye karrierista p.tsa vagyok, hogy csak egy gyerekem van, mert a karrierem fontosabb... Hát ha tudnák, hogy ez marhára nem így van. De rájuk hagyom, hadd legyenek ebben a tudatban.


Viszont épp a hétvégén voltunk a két gyerekes (két fiú) barátnőméknél, és a barátnőm a haját tépte a fiúktól.. megjegyezm, egy idő múlva már én is, és a lányom is kérte, hogy menjünk haza. Kb. kétpercenként egymás gyepálása, amiből minden második sírással végződött.. Hát kell türelem kettőhöz, az tuti... Megerősített a hétvége, hogy nem kell második gyerek :)

2011. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!