Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mást is kiakasztanak azzal a...

Mást is kiakasztanak azzal a kérdéssel, hogy mikor lesz már kistesó?

Figyelt kérdés
Én teljesen készen vagyok ettől,egyrészt senkinek semmi köze hozzá,másrészt meg akinek már ötször elmondtam,hogy nem lesz kistesó,az meg fogja már fel,hogy az ő kedvéért nem szülök még egy gyereket!Imádom a fiamat,mindig is egy babát akartunk,nehezen is jött össze,koraszülött lett,nekünk ő marad az egyetlen kisfiúnk.Ti is kiakadtok az ilyen kérdéseken?
2011. máj. 10. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár én más miatt. Nagycsaládosok vagyunk, és sokan azt gondolják, hogy itt sosem telik be a létszám.
2011. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úristen,ezt nem hiszem el...Komolyan,olyan buta emberek vannak.
2011. máj. 10. 14:57
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiam 17 hónapos, nálunk is ez a sláger :-) Valaki már látni is vélte a gömbölyödő pocakomat, pedig tök vékony vagyok... Én is határozottan rávágom, hogy nem lesz kistesó. De úgy rögtön. Ez némelyeket annyira meglep, mondhatnám azt is, hogy sokkol, hogy nem is kérdezgetnek tovább. Én pedig jót mosolygok. Ha mégis továbbkérdeznek, én is azt felelem, hogy azért nem lesz, mert 1 babát terveztünk. Amúgy pedig igaza van az előttem szólónak, ne reménykedj, úgysem lenne vége, mert annak idején engem azzal nyagattak, hogy mikor lesz baba, most azzal, hogy mikor lesz kistesó, utána gondolom jöhetne a harmadik, és így tovább. Minden jót és jó egészséget Nektek!
2011. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az ember minden életszakaszában vannak hülye kérdések.

Kamaszként: van már barátod/barátnőd?

Fiatal felnőttként: Volt már eljegyzés? Mikor lesz az esküvő?

Házasként: Mikor jön a baba?

Gyerekesként: Mikor jön a kistesó?

Szerintem is hülye kérdés. Nem szoktam feltenni ilyesmiket, mert mindenkinek a magánügye, ha akarja, úgyis megosztja velem.

2011. máj. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem 2,5 hónapos a kislányom, de már az elejétől bombáznak a "na, akkor neki lehet állni a következőnek" megjegyzésekkel. Egy babát terveztünk, nem is lesz több. De ezt egyszerűen nem képesek felfogni. Mindenki azt mondogatja, hogy "Jaj, majd úgyis meggondolod magad!". Pedig nagyon nem fogom. Meg ha mégis, nyilván nem mostanában...
2011. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is három van, de még így is kérdezgetik, lesz-e még, és mikor. Olyanok, akiknek egy sincs, mert nem akarnak egyáltalán gyereket. Ha azt mondom, nem, többet nem szeretnénk, akkor jön: de miért nem, elférne még egy, nem?
2011. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Engem is sokszor nyaggatnak...7 hós a fiam, és szeretnénk kistesót, de még kicsit várunk.

Nagyon szeretem szüleimet, de mindig ezzel jönnek....néha idegesít, néha nem, vagyis nem foglalkozok vele....

2011. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tőlem már nem kérdezik, megúnták :) Nekünk is egy van (3 éves lány) és nem tervezünk még egyet, eredetileg is egyet szerettünk volna.
2011. máj. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

idióta kérdések mindig vannak, nekem 2 éves, én is egyből azt válaszolom, hogy nem lesz kistesó

(mikor az elsőt vártam 7 év házasság után 28 évesen, ház, autó stb megvolt és volt aki azt kérdezte, miért kellett így elkapkodni? na erre már tényleg csak lestem :D)

2011. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
már nem tudnak ezzel kiakasztani. egy másfél éves lányom van, nem is tervezünk többet. eleinte próbáltam finomítani, nem kerestem a konfliktust, azt mondtam, hogy "most még nem akarunk, majd esetleg később, majd meglátjuk", stb.... ma már ezzel sem strapálom magam, ha megkérdezik, mikor lesz tesó, simán megmondom, hogy "ha rajtunk múlik, akkor soha". ha erre elkerekedett szemmel visszakérdeznek, hogy miért, akkor azt mondom, hogy "csak. mert nem akarunk. pont." ha pedig erre azt mondják, hogy egy gyerek nem gyerek, akkor azt válaszolom, hogy " akkor ti majd semmiképp ne álljatok meg egynél". egyáltalán nem zavartatom magam a hülye kérdésektől.
2011. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!