Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért alszik rosszul a 3 éves...

Miért alszik rosszul a 3 éves kisfiam?

Figyelt kérdés
Eddig semmi probléma nem volt sem az elalvással sem pedig az alvással.Kb.: 2 hete éjszaka sírva kel fel,van hogy kiabál meg szinte fel ordít.Addig csinálja amíg be nem megyünk hozzá.Utána alszik tovább. Hiába kérdezem mi a baj azt mondja semmi.Ezt egy éjszaka akár 10-15 eljátsza.Mi baja lehet? Mit tegyek?
2009. márc. 9. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy halottam hogy kb ilyen idősen kezdenek félni! Nem tudom de pici fény lehet hogy jó lenne a szobába!
2009. márc. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Estére kipróbálom. Ja és reménykedem.
2009. márc. 9. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csinálta (7 lesz, néha még most is), annak ellenére, hogy itthon és az oviban is minden ok. Amikor felsir, nincs is magánál, másnap nem emlékszik semmire. Egy időben ilyenkor megpisiltettük és aludt tovább, de volt amikor semmi nem használt. Mivel értelmes, kicsinek is szépen beszélt, csak arra tudok gondolni,azért van mert fejlődik az idegrendszere. Sok benyomás, inger éri, amit neki még nehezebb feldolgozni (ami alvás közben is történik)és ilyenkor "jön ki" rajta.
2009. márc. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
beszélj a szeretetröl neki arrol hogy apa anya meg véd mindentöl és mindig veled lesznek, mesébe is foglalhatod mert már az ovodába sok negativ élmény éri öket pont multkor hallottam hogy sok gyerek elmeséli a családi gondokat az oviba a másik gyerrek meg hallja és így nekik jár a kis agyuk a rossz eseteken ( pl:apu már nem lakik velünk )
2009. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Oviba még nem jár és itthon minden ok.Nem veszekszünk szépen beszélünk stb.Én is arra gondoltam, hogy valamitől félhet vagy megijedt nappal és éjjel újra éli.Más ötletem nincs.
2009. márc. 9. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!