Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek hogyan kezeljem a...

Szerintetek hogyan kezeljem a dolgot?

Figyelt kérdés
2 éves a kisfiam . minden rendben van vele , szót is fogad , de neki is vannak roszabb napjai. nagyon barátkozos igaz még nem nagyon beszél de kedveli a vele egy idösek ill. nagyobbak társaságát ami szerintem normális és nincs is vele baj.de sokszor mikor sétálni megyünk vagy a bاuszon ülünk és meglát egy kisgyereket nagyon szeretne odamenni hozzá de sajnos néha észrevszem , hogy annak a gyereknek az anyukája nem örül a dolognak és ilyenkor persze nem is szoktam odaengedni és ettől egyből hisztizni kezd és én is kellemetlenül érzem magam ez miatt föleg ha buszon vagy villamoson vagyunk. mit tanácsolnátok hogyan kezeljem ezt dolgot?
2011. ápr. 25. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért mert te úgy gondolod hogy a másik anyuka nem örül,attól még rövidre zárva kedvezhetsz ilyen esetben a fiadnak.jó odamegyünk,de csak köszönünk és már jövünk is el.Remélhetőleg ez segít kielégíteni a gyerek utáni sóvárgását,és lehet hogy még a másik fiú is örülne neki.
2011. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én odaengedném. Nem az anyuka reakciója a lényeges, hanem a gyermekéé. Odamennénk, de ha azt látom zavarja a másik kisgyereket a közeledés, akkor megpróbálnám a köszönés után arrébb vinni a gyerekemet.

De az is fura, hogy nem tetszik egy anyukának, ha kedvesen közelednek a gyermeke felé. Engem ez sose zavar, sőt, örülök neki.

2011. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!