Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam, l,5 hete megvan...

A kisfiam, l,5 hete megvan fázva. Néha fújja az orrát (sárga váladék jön/, de egyébként nincs bedugulva. Viszont nagyon köhög hurutosan. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Voltam vele orvosnál,a tüdeje tiszta.Kap este sinecode szirupot/semmit nem használ/,meg fenistil cseppet és calciumot.Ezeket az orvos írta fel,az utóbbi 2-t a bőrgyógyász.De éjjel annyira köhög,hogy majd megfullad sokszor!mit csináljak?volt már így valaki?a torka nem fáj!
2011. ápr. 22. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Köhögésre a Sinupret cseppek nagyon jó.Nagyon keserű,de lehet gyümölcslébe tenni.A sárga,sűrű orrváladék bakteriális fertőzésre utalhat.Ha láza nincs,eszik,játszik,jó kedvű nem tudsz mit tenni csak várni.Cebion csepp(20 és nem 10 csepp/napi 1*)Sinupret csepp(15 csepp/napi 3*).Ha jelentkezik orrdugulás tengervizes orr spray.(amennyiszer szükséges)Porszívózni folyamatosan az orrát,ha szükséges akár 15 percenként is lehet.Láz esetén orvos,mert akkor gyulladás lép fel és az már akár antibiotikumos kezelést is igényelhet.

Jobbulást.

2011. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt,hogy éjszakára a lándzsás utifű szirup(Jó éjt)nagyon jó még.
2011. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor egy lábasban mindig forraltam fel neki vizet amibe ,nem kinevetni fogkrémet kevertem én azt tartom a legerősebb mentolnak,azt fel tettem a szekrénye tetejére és hagytam párologni.Annyira megkönnyíti a mentol a légzést,hogy szinte alig alig köhécselt éjjel.A másik dolog,legyen szó bármilyen köptetőről sosem szabad este adni csak délután az utolsó adagot,mert ingerli a gyerkőcöt és sokkal jobban köhög,éjjel nem is tud odafigyelni arra,hogy kiköpje a váladékot vissza nyeli ettől mép hányhat is.
2011. ápr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket!a fogkrém-víz arány mennyi?
2011. ápr. 26. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!