Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hova lehet járni és mit lehet...

Hova lehet járni és mit lehet csinálni 1 hónapos fejlesztésére ( engem már un), hogy ha Gekkora és Helen Doron-ra nincs havonta pénzem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 11:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

az elsö vagyok, en is hasonlo gyerekekkel foglalkozom. Azzal nincs gond, ha viszed tarsasagba, de az meg közös program legyen. Amugy a 10 honapos gyerekek 90 %-a nagyon anyas, elvegre vele van a legtöbbet, jo esetben. Emiatt en nem aggodnek. Heti 1-2 alkalomnal nem kell több, ez lehet akar babatorna, akar zenebölcsi, de mind olyan legyen, ahol meg nem hagyod ott...

A hiperaktivitast meg manapsag mindenre rahuzzak... ne dölj be neki... a leiras alapjan, bar igy nyilvan nem tudok neked szakmai velemenyt adni, teljesen rendben van a picid.

Ja, es menjetek a jatszoterre, nem baj, ha csak nagyobbak vannak, de ilyen korban utanzassal rengeteget tanul, es könnyebben fog szocializalodni majd az oviban!

2009. márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 10 hónaposan a gyerekek nem egymással, csak egymás mellett játszanak. Később kerül sor a kooperációra, az utánzásra, magyarán később tudnak egymással mit kezdeni. Nekem 9 hónapos a babám, szereti a gyerekeket, vagyis mosolyog nekik, de ennyi. Nekik még leginkább mi kellünk, az ismerős emberek, anya, apa, nagyik! Te magad is játszhatsz vele, vannak szupi képeskönyvek, vagy mi jókat fogócskázunk, bújócskázunk a babánkkal az asztal körül, és nagyon élvezi! Számára még bármilyen tárgy újdonság lehet! Szerintem egy ilyen korú babát csak akkor kell fejleszteni, ha van valami probléma, egyébként ez csak egy trendi, divat, és sokszor arra megy ki, hogy kinek a gyereke ügyesebb! Én csak felesleges pénzkidobásnak tartom! Viszont egy jó kis zenebölcsibe, vagy csiri-biri klubba elvinném néha, azok talán nem olyan drágák, és jó szórakozás a babának, és az anyukának is!
2009. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!