Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsikezdés előtt mivel...

Bölcsikezdés előtt mivel erősíthetném kisfiam immunrendszerét?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
szia,nekünk az Immuno Glukán szirup nagyon sokat segitett,cebion 2× mellett.Nézz utána a neten,a patikákban megvásárolhato, én csak javasolni tudom.
2011. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cebion csepp (napi 10 csepp), de van a Cebionnak multivitaminja is. Sokat legyetek a jó friss levegőn, ha süt a nap. Sok sok zöldség, gyümölcs. Ha valami járvány tör ki, ami ellen nincs oltás, vagy nincs beoltva, akkor ott biztos elkapja, akár mit is tömsz bele. Sajnos!
2011. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi most januárban kezdtük a bölcsi és mivel ebben az időben a felső légúti megbetegedések a leggyakoribbak én a Boiron Echinacea bogyócskáit adom neki (minden 2. héten reggel 5 golyó vízben feloldva) és reggelente egy kiskanál Vitacolan multivitamin. Ezek homaopátiás készítmények, tehát nem gyógyszerek!

Persze sokkal jobb lenne, ha a zöldség-gyümölcs bevitellel megtudnám oldani a vitaminpótlást, de sajnos a sok jó dolog mellett a butaság is ragadós (nálunk teljes zöldség elutasítás van az asztaltársaság miatt, mivel ők sem eszik...)!

2011. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a javaslatokat!

Mi szeptemberben kezdjük a bölcsit, uh. majd a nyáron megpróbálunk minél több vitamint bevinni :)

2011. márc. 16. 07:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Augusztus végétől echinacea (foreveres).

Én így csináltam idén is, igaz még nem bölcsis a lányom, viszont sokat vagyunk gyerekes közösségekben és nem volt beteg.

Úgy csinálom, hogy porrá töröm a tablettát és aloe vera gélben (vagy ha már közösségi betegségekről van szó jobb a berry nectar) elkeverve bekanalazza a gyerekem.

22 hónapos.

Nekünk egyenlőre bevált, de a puding próbája a bölcsikezdés lesz, szóval meglátjuk, de így fogom csinálni.

NA meg mellette a Kids vitamin, fincsi rágótabletta, úgy 1400 Ft-ra jön ki egy havi adagja.

2011. márc. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!