Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel erősítitek ovisotok...

Mivel erősítitek ovisotok immunrendszerét?

Figyelt kérdés
Enyém semmi gyümölcsöt nem eszik meg, tavaly egész télen náthás volt folyton elkapta az oviban a bacikat.Most c vitamint és kis vas pezsgőtabit kezdtem neki adni. Remélem jo lesz.
2011. szept. 7. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Immunerősítőt szoktam íratni a dokival,azzal jól kihúzzuk az óvodai időszakot,de persze nyomja befelé a gyümölcsöket,zöldségeket is,van itthon c-vitamin,kalcium,meg minden nyavalya amire szükség lehet.
2011. szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a doki által felírt immunerősítőt adom. Broncho waxom port. Ugyan már elkapta a betegséget, azonban 2 nap alatt túl volt rajta. Kérdeztem a dokit, ez minek hatására volt? Azt mondta egyrészt a nyári orrmandula kivét, másrészt az immunerősítő hatására lehetett. Ezen kívül nyilván c-vitamin, gyümölcsök, szerencsére a zöldségeket is megeszi, de véleményem szerint ebben a vírusos világban az már kevés. Legalábbis a lányom borzasztó beteges.
2011. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem eszik gyülölcsöt? Turmixokat próbáltad, banántúrmix, abban is lehet rejteni egy csomó gyümit.


Oscillicocikum (nem tudom pontosan hogy irják, bocs) immunerősítő, homeopátiás szer.

2011. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, hogy semmivel. Én nem hiszek ezeknek a csodaszereknek, multivitaminoknak, cseppeknek.

Nem is beteges, még az oviban sem szedett össze nyavaját.


Én azt figyeltem meg, hogy amikor én szedtem multivitamint, elkaptam sok nyavaját. Amikor nem szedtem, akkor meg semmi bajom nem volt. Barátnőm a gyerekeinek adott multit, akkor ők is betegesebbek voltak, és amióta nem ad nekik semmit, azóta nincs is gond. Szóval, elég érdekes dolog ez.

2011. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg pont az ellenkezőjéről tudok beszámolni, mint az előző válaszoló. Tavaly járt a lányom bölcsibe, c-vitaminon kívül semmit nem adtam neki, gyakorlatilag folyamatosan beteg volt, antibiotikumok, fülgyulladások stb.stb.... Most kezdte az ovit, egy hónapig kapta a broncho waxom port és ugyan beteg lett pénteken, de gyakorlatilag vasárnapra túl lett rajta. A bölcsis időszakában folyamatos betegségek voltak, szinte nem is volt közte szünet. A gyerekorvos azt mondta, valószínűleg van ehhez köze az immunerősítőnek és a nyári orrmandulaműtétnek is.
2011. szept. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!