Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel erosithetnem gyermekem...

Mivel erosithetnem gyermekem immunrendszeret?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:

én a grapefruit mag cseppeket ajánlom, nekünk nagyon bevált. Kúraszerűen adom neki. mindenképp alkoholmenteset adj neki.

vagy valami jó minőségű gyerek multivitamint. a gyógyszertári készítmények egy hatóanyag kutató ismerősöm szerint semmit sem érnek, nem szívódik fel belőlük semmi.

én még a Forever Living gyerek vitaminját is szoktam adni.

2011. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha sokat foglalkozol, törődsz vele, játszol vele és sokat viszed levegőre,még télen -5-10 fokban is.
2011. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

SOKAT FOGLALKOZOM, TORODOM VELE. Ugy latszik, hogy mar egy kerdest sem lehet ugy feltenni, hogy valaki ne feltetelezne, hogy egy az illeto egy troger.

Koszonom.

2011. aug. 24. 15:05
 4/10 anonim ***** válasza:

első vagyok, és nme értem a 2. hozzászóló válaszát.

hogyan függ össze az immunrendszer a válaszoddal???

2011. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem ertem az ilyen"legjobb anya vagyok a vilagon es mas salak"-félék mit keresnek a gyakori kerdeseken.

A sorozatnezesek helyett, pedig jatszom a gyermekemmel.

2011. aug. 24. 15:09
 6/10 A kérdező kommentje:

Errol beszeltem. Gondolkodjal el hat arrol, hogy ne a mas leszolasaval kezdj egy valaszt.

Persze igy neten egyesek sokat megengednek maguknak.

2011. aug. 24. 15:11
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak gratulalni tudok a szokincsedhez!!!!!
2011. aug. 24. 15:11
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem rendkívül szánalmas, hogy még egy ilyen egyszerű kérdés kapcsán is ilyen stílusban képesek vagytok összekapni. Mindkét fél elgondolkodhatna ezen.


Az immunrendszer - erősítésről pedi megoszlanak a vélemények: személy szerint én a rengeteg friss és hazai zölgség (nyers) fogyasztását helyezem előtérbe, erre szoktattam a gyerekeimet. Nem hiszek a vitaminokban, nem hiszem, hogy szükség lenne rájuk.De ettől még nem szőlnék le senkit, mert szükségesnek tartja a vitaminokat. Meg persze a jó levegő, sok mozgás tényleg számít, de a törődést, gyerekkel való foglalkozást hogy lehet ide keverni???? és főleg ilyen bicskanyitogató stílusban...de válaszolni sem így kellett volna rá..."a stílus maga az ember"

2011. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A valaszomat nem erzem sertonek, a "salak"-ot pedig, ha figyelmesen elolvastatok volna, nem cimeztem senkinek.

Mindenesetre nagyon sajnalom, hogy idaig fajult ez a hozzaszolas, elnezest kerek. Biztos nem akart senki bantani, es en sem szeretnek senkit.Sajnalom, ha valakit felidegesitettem, ez senkinek sem hasznalt. Azt hiszem uldozesi maniam van (egy bizonyos rokon miatt). Mostmar tenyleg valoban "leszolhattok".

2011. aug. 24. 17:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


2 fiam van és megmondom őszintén én nem adok nekik semmit. A vitamokban nem hiszek, nem attól lesz ellenálló a szervezete, hogy multivitamint kap.

Én nem féltettem őket a kosztól, hagytam őket sarazni, összefogdozni pl a bevásárló kocsit, és még sorolhatnám. Az immunrendszere attól fog alakulni, hogy folyamatosan megkapja az alap bacikat, melyektől lehet hogy nem is betegszik meg. Nem öltöztettem agyon őket, vittem sétálni minden időben, hóban (ebben még hemperegtek is), fagyban, napsütésben és még szélben is.

3.5 éves a nagy, ovis, de még nem volt beteg. A pici sem.

2011. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!