Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, h végre átaludj...

Mit csináljak, h végre átaludja az éjszakát?  Volt olyan időszak, h 6-7 órrát aludt egyben éjjelente, de most félóra, óra mésfél óránként ébreszt.

Figyelt kérdés
13 hós,még mindig szopik a rendszeres evés mellett.Könnyen visszaalszik,van úgy,h csak összebújunk és kész.
2011. márc. 14. 20:45
 1/3 A kérdező kommentje:
órát nem orrát bocsi
2011. márc. 14. 20:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyanígy. 13 hónapos, már nem is emlékszem, mikor aludt pár órát egyhuzamban. Pár hónaposan volt, hogy átaludta a teljes éjszakát, de most már hónapok óta szenvedünk. Van, hogy óránként felkel, ő is könnyen visszaalszik, de így nem piheni ki magát(én sem). Nem eszik, nem iszik éjszaka, szerintem a foga sem fáj. Én arra tippelek, hogy egyszerűen csak anyás, és ilyenkor ellenőrzi, hogy még mindig ott vagyok-e. De jó lenne, ha aludna már végre!
2011. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jön a foga esetleg? Akkor adjál neki chamomilla homeopátiás golyókat.

Eleget eszik, lehet hogy éhes? Délután, este valami táplálóbbat adjál, ami éjjelre elég.

Gondold át, változott vmi mostanában ami zavarja? A mozgásfejlődés okozhat ilyet! elkezdett járni mostanában?

Légy türelemmel, a chamomilla egyébként gyógynövényből készül és segítene neki az alvásban. Vagy, ha este-délután adnál tejpépet vagy más laktatót.

Kitartás!!!

2011. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!