Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam hetfon lesz 10 hetes,...

Kisfiam hetfon lesz 10 hetes, de meg mindig nem alussza at az ejszakat,3 vagy 4 orankent ebred, mert ehes. Napkozbe is 3 vagy 4 orankent eszunk. Mit tanacsoltok, hogyan tudnam vhogy beallitani, h vegre ataludja az ejjelt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 20:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehát még olyan pici, enyém 11 hónapos és még mindig nem alszunk..
2010. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyerekfüggő. Amíg éhes, addig kelni fog. Ritkulni fog az ébredés, de több olyan ismerősöm is van, ahol több, mint fél éves baba is eszik egyszer éjjel.
2010. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt nem tudom,remélem nagyobb szerencséd lesz,mint nekem a gyerekeimmel:a két lányom 4 évesen aludta át az éjszakát,addig 2-3x keltek.A pici fiam most másfél éves és még egyetlen egy éjszakát sem aludt át 2-3-4x kel.Ha megtartja a hagyomány,akkor van még egy kis időm az éjszakázásra:(

Kitartás.

2010. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A fiam elmúlt egy éves, még egy éjszakát sem aludt át. Vannak gyerekek (ez e ritkább), akik igen, de alapjáraton ébrednek éjjel. Barátkozz meg ezzel gondolattal:))) Eddig 24 órában az övé voltál, kapott belőled nonstop, most már csak 3-4 óránként. Ha mégis hagy neked egy-egy éjszakát, örülj!

A legnyugisabb éjszakáink 3-4 hónapos korában voltak (egyszer ébredt), 5-7 hónaposan a legtöbb baba ismét kezdi, illetve sűríti az ébredéseket és már nem azért mert éhes.

2010. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Tudom, hogy nem leszek népszerű, de most viccelsz, ugye?! Komoly igény benned 10 hét után, h a babád átaludja az éjszakát??? mIért nem tanítod rögtön beszélni és reggelit készíteni, h ezzel se legyen gond...de komolyan, mit vársz? Elvétve van egy-két fehér galamb, aki ennyi idősen 3 óránál többet alszik...nem is tudnak, mert olyan éhesek, mint te egy kirándulás után...anyám, komoly meglepetések várnak még rád!
2010. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Én sem értem, miért kell ezt egy 10 hetestől elvárni?! Mi lesz, ha jön a foga és 10x kel éjjel?!
2010. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

bibi:)))) az Én babám 13 hónapig ébredt!!!

Fáradtan, de szopiztattam, ameddig csak kérte a babám! Végülis, azért van Nekem, hogy kiszolgáljam és, ha éjszaka éhes, akkor enni adok a babámnak! Tedd, ezt Te is!

Amint már nincs ilyen igényük a babáknak, onnantól alszanak éjszaka is!

2010. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Az én kislányom most 4 hónapos, 2 és fél hónapos korától végig szundizza az éjszakákat ,de ez nála folyamatosan alakult ki, Neki erre van igénye. Este fél 8-tól reggel 7 ig alszik!! Tenni nem tudsz semmit, vagy be áll ő is így, vagy meg marad még az éjszakai kelés egy ideig. Ne add fel ! Kedves utolsó tényleg nem leszel népszerű!!! szerinted miért kérdezte meg ezt az anyuka??? Talán mert nagyon fáradt lehet! Ha jót nem tudsz mondani inkább maradj csendbe! Gondolom Te is kimerült lehetsz hogy ilyen ingerült vagy, netezés helyett azt ajánlom aludd ki magad....
2010. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 hónapos kora óta alussza át az éjszakát, de ez is fokozatos volt. Úgy kezdődött - teljesen véletlen- hogy egyszer este 6-tól éjjel fél 1-g nem kelt fel enni...gondoltam akkor ezt a hat órát megpróbálom éjszakára tenni. így kialakult, hogy este 10-kor fürdettük és azután kapott enni, aludt is 4-ig, majd fél 5-ig, 5-ig, most már fél 7-ig, de már este 9-től....szóval légy türelmes. Ha szoptatsz, akkor valószínű, hogy később fog ez beállni, illetve az is egy megoldás, amit a Suttogó javasol, miszerint kell egy "álometetés", és lehet, utána tovább alszik.
2010. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
Kedves 21:00, te nagyon bunkó vagy! Oké, hogy egy ilyen idős baba nem alussza át az éjszakát, de ezt normális stílusban is meg lehet mondani az anyukának.
2010. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!