Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam hetfon lesz 10 hetes,...

Kisfiam hetfon lesz 10 hetes, de meg mindig nem alussza at az ejszakat,3 vagy 4 orankent ebred, mert ehes. Napkozbe is 3 vagy 4 orankent eszunk. Mit tanacsoltok, hogyan tudnam vhogy beallitani, h vegre ataludja az ejjelt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 20:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azért kell három óránként,mert éhes, nagyon pici még. Hónapok múlva ha szerencséd van átalussza az éjszakát. Ne kínozd még suttógómódszerrel meg hasonlókkal,legyen szived, meg kitartásod.
2010. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia.


Mar az is, jo, hogy ejjel azert alszik :)

A lanyomnal megfordult az ejszaka es a nappal.

Az elso 5-6 hetben ejjel volt fent es nappal aludt.

Most 3.5 honapos es meg 2 alkalommal ebred ejjel enni.

Orulok, hogy ennyire lecsokkent, mert mar faradt voltam nagyon.

Teljesen normalis, hogy felkel ejjel enni:)

Ha faradt vagy akkor aludj nappal amikor O alszik :)

Gomdolom met tobb alkalommal alszik napkozben.Minden masodiknal fekudj le Te is pihenni.

A tobbinel csinald meg a hazimunkat.

Igy rend lesz otthon es Te sem leszel kimerulve :)

Elvezd ki, hogy meg ennyit alszik!!


Kitartas!!

2010. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
27%
Az Én lányom pontosan 10 hetes kora óta átalussza az éjszakákat. 15 hónapos most, és egy kezemen meg tudom számolni, hányszor éjszakáztunk (vagy beteg volt, vagy fog jött). És egyáltalán nem hiszem, hogy szerencsém van, meg hogy ritka eset vagyunk. Rengeteg kisbabás ismerősöm van, és mindegyiktől ugyanezt hallom. A gyerek alszik éjszaka. Szerintem azért hiszitek, hogy Ti vagytok a többség, mert ezen témában többségében az tesz fel kérdést, vagy válaszol, akinek ilyen "gondja" van.
2010. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kisfiam 11,5 hónapos, de még egyetlen éjszakát nem aludt át sosem, még mindig felkel éjjel szopizni.
2010. máj. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de a kisfiam 8hónapos és a mai napig legalább 1x kel éjjel enni!!!6,5 hónapig szopizott azóta tápis, és még mindig kér éjjel enni!!!!!!
2010. máj. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat! A 21es inkabb ne irj kommenteket legyszi!
2010. máj. 23. 09:39
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne írjak kommenteket? Annyi jogom van hozzá, mint itt bárkinek. Talán el kéne gondolkodni, hogy valamit rosszul csináltok, persze nem Te, kérdező, mert egy 10 hetes babából még bármi lehet, de akiknek még 10-11 hónaposan is ez a gondja, hát nem tudom. Tudjátok, úgy kell elkezdeni, csinálni, ahogy folytatni akarjátok.... erről ennyit.
2010. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hú de okos itt valaki...
2010. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!