Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hogy végre...

Mit csináljak hogy végre átaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés
6.5 hós, és már eléggé kivagyok a nemalvástól. Többször felkel éjjel enni is és inni is.
2010. szept. 2. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Még cicizik éjjel,

Ennyi idősen már kibirják ha este jóllaknak és nem lesznek álmosak.


szerintem a foga miatt van fesziti az inyét és az is fáj neki.

ha nem szopik hanem tápszeres nyugodtan add oda mamának egyik délután és pihend ki magad napközben.

2010. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha erre a kérdésre lenne konkrét válasz, sok anyuka boldog lenne, és szerintem senki nem éjszakázna. Az én kislányom akkor aludt jobban, amikor leszokott a ciciről és lefekvés előtt tápszert kapott, de akkor már 10 hónapos volt.
2010. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem végre úgy sikerült leszoktatni az éjszakai ébredésekről, hogy elmentünk a Balcsira nyaralni. Velem aludt, amikor ébredezett megsimogattam, vagy a szájába dugtam a cumit és szépen aludt tovább. 1 hét múlva itthon is már szépen átaludta az éjszakákat a saját ágyában egyedül.
2010. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" Ennyi idősen már kibirják ha este jóllaknak és nem lesznek álmosak. "


Gondolom, azt akartad írni, hogy nem lesznek éhesek.

Csodák csodájára az én fiam 220 ml-t eszik este 9-kor és 3-kor kel enni...

2010. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!