Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ötletek hogy átaludja végre...

Ötletek hogy átaludja végre az éjszakát?

Figyelt kérdés
7 hós, többször eszik éjszaka, iszik is, és pár napja 4-kor felkel és egy órát nem tud visszaaludni, csak utána.Ja, tápszeres.
2010. szept. 20. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Én leszoktattam a babámat az éjszakai evésről.Azóta még inni sem kér.Alszik, mint a mormota 12 órát.

Ez csak egyféleképpen ment.Amikor felkelt enni, természetesen adtam neki.Csakhogy a kikevert tápszert fokozatosan csökkentettem úgy, hogy ugyanannyi mennyiségű vízhez fél kanálnyi tápszerrel kevesebbet tettem.Kb. két-három naponta csökkentettem a vízhez mért tápi mennyiségét.

A végén csak a víz maradt.Pár éjszaka felkelt vizet kérni, de aztán arról is leszokott.

2010. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Még annyit, hogy este fél hét körül kap főzeléket, majd nyolckor tápszert.Ez laktató neki.A doki mondta, hogy így tuti nem éhezik meg reggelig.
2010. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vidd el estefelé sétálni!

Mi minden nap 6 után indulunk és fél 8ra érünk haza. Kis játék, fürdés, alvás. Reggelig.

A friss levegő elnyomja így utána is képes jókat aludni!


2 gyereknél, télen nyáron bevetettük ezt. Fél9-9től reggel 8ig egyhuzamban alszanak.

2010. szept. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!