Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki szoktátok mosatni gyerekete...

Ki szoktátok mosatni gyereketekkel a bugyiját/gagyóját az esti fürdésnél? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Tegnap megkaptam az anyósomtól, hogy milyen dolgo, hogy a lányom (3 éves) este a ledobóba dobja a bugyiját, nem pedig kimossa a fürdővízben. Amikor visszakérdeeztem, hogy mirt kellene,akkor közölte, hogy mert mindenki így csinálja. Nem értem, hogy miért és nem igazán tudta megindokolni.

emlékszem még lánykoromban néhány kollgista lány is mosta zuhanyzás közben, de igazán azt sem értettem.


2011. febr. 3. 09:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szokása válogatja. Régen így volt szokás, vagy kevés bugyujuk volt és muszály volt kimosni.

De attól, hogy meglögyböli a fűrdővízben, még nem lesz tiszta...

2011. febr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!