Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen immunerősítőt, vitamint...

Milyen immunerősítőt, vitamint adtok kétéves gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 05:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

20 hónapos a lányom.

Ebben a téli időszakban folyamatosan issza a natúr aloe vera gélt, kap multivitamint. Mindenből Foreverest szoktunk vásárolni.

Amikor úgy látom, nem stimmel valami, akkor meg Echinacea-t keverek a gélbe.

Eddig a 20 hónap alatt 1x volt taknyos tavaly tavasszal, 3 napig tartott.

2011. jan. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Immunerősítőnek Ribomunyl-kúrát csináljuk.

Vitaminnak Béres Actival Kid rágótablettát és 100-200 mg C-vitamint adok. (Wallmark cseresznyéset szoktam venni)

2011. jan. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, én is aloe vera gélt adok, és még a cebion cseppet. Azt szeretném kérdezni az első válaszolótól, hogy a gélből Te mennyit adsz? Én 1 vagy 2 teáskanállal szoktam, de most annyira padlón van a lányom immunrendszere, hogy a 3-ik antibiotikumos kúrát kapja, mert egyszerűen nem gyógyul, visszaesik a mandulagyulladásban. Egyébként nem volt nagyon beteges, ősszel kezdtem adni neki vitamint. Többet kellene adnom a gélből? Meddig lehet eltartani felbontva?
2011. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
csak cebion c-vitamint
2011. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az aloe verás vagyok :-)

Mennyi idős a kislányod?

Én szemre kiöntöm a feles pohárba kb.2-3 centet, és ha úgy látom, napi 2-3x is adom. Általában 1x 2 cent. e ha pl. gyomorrontás gyanúm van, vagy csak befalt valamit, akkor is adok pár kortyot (ezt mi is így csináljuk).

Ha antibiotikumos kúrát kaptok, akkor nyomjatok le egy Probiotic kúrát (napi 1 mehet 30 napig), mert különben minden nyavalyát könnyebben össze fog szedni a kicsi. Csak ezt egyben kell mindenképpen lenyelni, ezért kérdeztem, mennyi idős.

Echinacea is mehet, meg a Kids vitamin.

A gélt is nyugodtan megemelheted napi fél decit bátran megihat, de lehetőleg ne egyszerre.

A gél felbontástól számítva 4 hónapig tárolható hűtőben, felbontás nélkül 4 évig.

First mehet a torkába, az is segít.

Remélem én is segítettem.

2011. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen Aloe Vera termékeket hol lehet kapni?
2011. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22 hónapos kisfiam van én nem adok neki semmit.Eddig 1x volt beteg.
2011. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az flpshop.hu oldalon meg tudod rendelni.

A regisztrációban és rendelés menetében szívesen segítek, ha gondolod írj privit.

Meg van már egy rakás terméktapasztalatunk, azt is megosztom, ha érdekel.

Szép napot!

2011. jan. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a kétéves fiamnak és nekünk is a béres csepet adom. Született egy tesó és mindjárt a második héten átadott a nagyobbik egy virusos tüdögyuladást, bentvoltunk a korházban, azotta mindenki eszi fogyamatosan a cseppeket de azota még csak egy kis köhögés sem volt. Mindenesetre célszerü úgy elkezdeni hogy mindenkinek jó legyen az immunrendszere hogy töletek se szedjen ösze semmit.
2011. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Karotinoidokat,főleg vörös gyümölcsöt,zöldséget,pl,répát, répalevet.....stb
2011. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!