Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet adni együtt Béres...

Lehet adni együtt Béres cseppet és immunerősítőt (pl. Immunotrofina) 2,5 éves gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy nem feltétlenül egyszerre, hanem pl. az egyiket reggel, a másika este, és nem mondjuk nem mindegyikből a teljes adag, hanem fele.
2011. jan. 27. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
9%

Ne pontozz le kérlek nagyon, de nem félted te egy kicsit túl azt a gyereket? Vagy mi az oka, hogy így tömni akarod szegényt ezekkel, Nem félsz, hogy a nem (el)ismert mellékhatásokkal többet árthatsz a későbbiekben neki, mint használsz? Tényleg nem kekeckedem, csak a gyerkőceimnek akkor adok, ha betegek, amúgy megpróbálom táplálékkal bevinni, amit lehet, mert mi van, ha egyszer valamiért nem kap, akkor az addig folyton támogatott és erősítgetett ellenállóképessége nem fog csődöt mondani, hogy más problémákról ne is beszéljek?

Amúgy, amit adok rendszeresen neki, az a kendermagolaj, ha akarsz jót, olvass utána, az teljesen természetes(tudom a béres is, hm), és rengeteg jótékony hatása van. Táplálékkal!

Tényleg szeretném, ha komolyan válaszolnál a kérdésemre, egy eszmecsere nem vita, ne hurrogj le!

2011. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tömni akarom, csak most Immunotrofinát kap, viszont a gyerekorvos azt mondta anyósomnak, hogy inkább szedjen Béres cseppet is. És egy kicsit furcsálltam hogy egyszerre lehet a kettőt, ezért kérdeztem, mielőtt felhívnám a doktornőt, hátha csak anyós értett valamit félre.
2011. jan. 27. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem, ez esetben nem tudom...
2011. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én gyerekorvosom azt mondta, hogy felváltva szedje. Tehát egy hónapig béres csepp, majd egy hónapig multivitamin. Az én gyerekem rossz evő, azért ajánlotta (amúgy 2,5 éves).
2011. jan. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!