Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21 hós nagyon eleven gyerkőcök...

21 hós nagyon eleven gyerkőcök anyukái, ti hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Néha teljesen begőzölök, egy percre sem tudok leülni, vagy egyedül hagyni a kislányom, folyton a sarkában kell lennem, nem érdeklik a játékok, csak a rosszcsontkodás.Egész nap csak szaladok utána.
2011. jan. 20. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Add oda magadnak azt az időt, amikor alszik. Addig ne csinálj házimunkát, csak pihenj, akár alhatsz te is. Ha túl sok a dolgod, akkor is szakíts félórát.


Az is működhet, ha keresel olyan zenét, amit te szeretsz, és táncoltok rá együtt. Neki mozgás, neked feltöltődés, mindketten jól fogjátok érezni magatokat tőle.

2011. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben. A fiam 22 hós. Nem vagyok híve a mesenézésnek, de én csak úgy bírom végigcsinálni a napot, ha picit megnyugszik, megnéz egy mesefilmet, és én is pihizek addig.

Nem tudom, hogy merjek így bevállalni még egy kistesót is.

2011. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 20 hónapos a kisfiam de ismerős :)! Reggel miután felkel onnantól 1 óráig csak kiabál,énekel mondja a magáét már a fejem sokszor szét megy :)!

Jön megy rendezkedik egy perc nyugtom sincs nekem sem!

Én is beszoktam kapcsolni neki a minimaxot és akkor 15-20 percre legalább leül :D

Bízzunk benne hogy majd kinővik :)

2011. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én lekerítettem egy részt a lakásban.Van kutyánk,2 nagy tesó,az nem gyerekbiztos.Nekünk marad konyha+fürdő+étkező+szoba.Ez jól átlátható.Ma tortát sütöttünk a nagytesónak.Kiborította a málnát és a szedret.Felette a földről.Beraktam a tortakarikát a mosogatóba.Mondtam,hogy forró.Ja,anya forró és megfogta.10 percig engedtem rá a vizet.A mosogatóhoz meg úgy került,hogy odahúzta a kukát és felállt rá.Már alig várom,hogy nyár legyen!
2011. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! 22 hónaposan a lányom. Úgy bírom hogy este mint egy hulla bepottyanok az ágyba és alszom is ahogy a fejem leteszem. Eljátszana ő ha egész nap ott ülnék vele, mellette. Sosem szokott nézni tv-t, még az sem köti le, de pár napja a minimaxon fél délben kezdődik a Nándi a boci, ezt leül nézni / kb 10 percig/ de akkor is ott kell üljek mellette. Na de a hülyeség meg az ugrándozás az megy. Néha nem tudom hogy ennyi rosszalkodást honnan szed öszze.
2011. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!