Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hiányoznak a gyerekeim!...

Szikra veronika kérdése:

Hiányoznak a gyerekeim! Nálatok ez hogy működik? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Reggel a nagyobbik gyerkőc bejelentette, hogy ő a mamáékhoz akar menni és a tesóját is vinni akarja. Oké volt dolgunk a párommal délelőtt, de most hogy megcsináltuk amit akartunk nagyon elkezdtek hiányozni. Olyan csendes és üres a ház nélkülük. Nem sokszor volt még hogy ennyi időt külön töltöttünk.(2 és fél éves és egy 13 hónapos gyerekek)
2011. jan. 16. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

biztos nekem is hiányoznának, de inkább örülj, hogy egy kis szabadidőd van és tudsz szusszanni. sztem normális, hiszen szereted őket meg meg is szoktad hogy állandóan ott vannak körülötted.

bár én tudnám rábízni valakire az én 2 évesemet. (meg majd a tesóját aki a hasamban van jelenleg).

2011. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az én 2,5 évesem elszokott menni mamához hétvégére.és egy nagyon eleven rosszcsont kiscsaj és igen kifáraszt a nap végére, de ha nincs itthon olyan rossz.Üres a ház!!!!

De szeret a mamánál lenni.Hát had mennyen.Addig kicsit én is pihennek.Már amennyit lehet egy 4 hós kisfiú mellett.

2011. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!