Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik hogy lenyelhette a...

Létezik hogy lenyelhette a szilánkot?

Figyelt kérdés
A fiokban amiben karácsonyi dolgokat tárolunk,most kihuzta a másfél éves lányom és most láttam hogy volt benne egy persely eltörve,egyszerüen nem emlékszem rá mikor és hogyan tört el,és hiáynzik pár darab belőle.Ez már nem most történhetett,mert nem szokta kihuzogatni,ha igen akkor látom mit csinál.Semmit nem vesz a szájába ami nekei nem tetszik,mert még a kajától is öklendezik ha sok van a szájába,és egy szöszt is észrevesz a szájábade már megörülök,hogy nemtudom hová lett a többi darabja.Minden nem odavalót kidobáltam,de nincs mindig az eszébe az embernek hogy ebben mivan.Megőrülök,már kisirtam magam,nem hiszem hogy lenyelt bármit is,mert az eleve, szurta volna száját,vagy öklendezett volna,meg akkor már vmi nem tetszene rajta.Én egyszerüen olyan vagyok,hogy rettegek hogy ami már nincs meg azt lenyelte a gyerek.
2010. dec. 21. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Amilyennek leírod a lányodat, nem hinném, hogy lenyelte. Az viszont könnyen lehet, hogy játszott vele, és a lakás egy másik pontján elrejtette.

Én már a legfurább helyeken találtam eléggé nem oda illő dolgokat...

2010. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem nyelte le. Ne idegeskedj ennyire, főleg hogy te is úgy gondolod nem nyelte le.
2010. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már átnéztem az oda közeleső kis zugokat és semmi,arra gondolok,hogy kidobtam volna,de akkor a többi miért van meg,mert összeakartam ragasztani,de nincs meg mind.Már lenyugodtam,legszivesebben ha lehetne kérnék egy uh vizsgálatot,hogy nézzék meg nincs e vmi oda nem illő dolog a hasában,ettől fogok egyszer megőrülni,hogy nemtudom mi lehetett eddig a szájában,mert nem vagyok mindig mellette.Borzalmas felelőtlen anya vagyok!:(
2010. dec. 21. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy felelőtlen anya! Senki sem tud a nap 24 órájában a gyerek (és főleg gyerekek!) mellett lenni, és hát nem a nagy kést hagytad elől!

Egyébként én nem a közeli zugokra gondolok, a gyerkőcök ügyesen tudnak pakolni... :o)

De az is lehet hogy már korábban felszívtad a porszívóval egy takarításnál. Tényleg ne aggódj, biztos nem nyelte le, ha meg igen, akkor rég távozott a széklettel...

2010. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megnyugtattatok,köszönöm!

Már ugy vagyok vele,most már mindegy,kidobáltam ma minden dolgot ami még mindig nem odavaló,olyannak ismerem a lányom,hogy nem hiszem hogy bármi ilyet bekapott volna.

Annyira szeretem,hogy már most is sirok,és megörülnék ha törtenik vele bármi.

2010. dec. 21. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!