Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS? SOS? Lenyelhette? MIt...

SOS? SOS? Lenyelhette? MIt tegyek?

Figyelt kérdés

Eltünt egy kis hajcsatt. 1 éves kislányom nemtudom lenyelhette-e vagy eltüntette?Most alszik, ha felkel vigyem sebészetre? Itt nincs gyo ügyelet segítsetek 3,8 cm hosszú 1,2 cm széles.A párját a kezébe adtam csak rágta, de nem kapta be.

Mit csináljak, ott mit csinálnak ha mégis lenyelte, segítsetek!!!


2010. okt. 14. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Először nézz körül rendesen, hogy nem esett-e le, vagy nem ejtette-e be a baba a saját ruhájába.

Azért ekkora tárgyat nem egyszerű lenyelni. Ha ekkora dolog kerül a torkukba, automatikusan öklendezni kezdenek a babák.

2010. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bemehettek ha felkelt egy röntgenre.Bnőm lánya pénzt nyelt,3 hétig volt benn majd végül mivel term.úton nem távozott ezért kivették szájon át.Mindenütt nézzél szét,meglesz az!
2010. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Keressd! Valahol meglessz! Akkorát ha legyelne öklendezett volna! Ha felkelt nézdd meg a ruhájában, vetkeztesd le pucérra!
2010. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is öklendezett volna.

nézd meg a szőnyeg alatt, ruhájában stb.

2010. okt. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam mert, ha valami nagyobb kerül a szájába, nem nyeli le, hanem forgatja a szájában, volt már így pl meggymag került a kajába azt sem nyelte le.

A cumi majdnem végig a szájában volt és egyedül sem volt csak kb fél percig, de azért nagyon félek.

2010. okt. 14. 15:38
 6/8 A kérdező kommentje:

Megvan csajok:)

az én ruhámba akadt bele, gondolom ahogy bújt.

A ház a feje tetején áll már, de le van... megvan!!!

Többé nem kap csattot.

Köszönöm, hogy ilyen gyorsak voltatok

2010. okt. 14. 15:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Na hála az égnek. :))
2010. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök!!!!:)
2010. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!