Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha lenyelhette a szilikon...

Ha lenyelhette a szilikon hajgumit, kikakilja?

Figyelt kérdés
Másfél éves lányomnak ilyen apró szilikonhajgumival csurizom a haját,és ugye ha este kiveszem belőle,vagy elhagyja akkor az könnyen elkajlódik,de szokta nekem hozni hogy talált,de ha véletlen lenyelt belőle azt kikakálja ugye?Nem hiszem hogy nyelt le,mert egy apró szösztöl is ökrendezik ha a nyelvére kerül esetleg.
2010. dec. 9. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
ami bement, az ki is jön... :)
2010. dec. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy aggódsz, de ez a kérdés az egyik legaranyosabb, amit mostanában olvastam, olyan jót mosolyogtam rajta :)


A szervezet nem tudja lebontani a szilikont (lásd implantátumok), így emésztés nélkül ki fog jönni belőle, ha lenyelné. :)

2010. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia. az én kislányom egy másfél centis ezüst füllbevalót evett meg, szerencsére minden gond nélkül kijött.
2010. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Gondoltam,csak túlaggódom magam mindenen,de nagyon.

2010. dec. 9. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!