Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » El lehet tüntetni a szilikon...

El lehet tüntetni a szilikon (főzis) cumiról a sütőtök sárgaságát, és hol veszel harisnyát télre a gyereknek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

1. nem sikerült és a sárgarépa se...


2, cora, brendon, kik

2010. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na téged aztán jól lepontoztak.Egyszer régebben már válaszoltál nekem és akkor nem volt ilyen rossz a statisztikád. :) Valahol mertél őszinte lenni? :)))))) Na de kanyarodjunk vissza ide: a Kikes jó minőségű? Még csak plédet vettem ott neki,az jó. A Brendon nincs elszállva a harisnyaárakkal? Ez az első telünk azért kérdezgetek,hogy merre induljak :)
2010. szept. 20. 12:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem sem sikerült eltüntetnem a sárga árnyalatot róla!


Én a kínaiban vettem harisnyát, 590 Ft/db áron. Úgy voltam vele, megnézem milyenek. Nagyon jókat sikerült kifognom, egy típussal fogtam mellé. Ami nem volt jó: egyszínű csak a lábán csíkos harisnya, teljesen kinyúlt egy mosás után. Piacon is vásároltam már, ott 600 Ft/db áron, azok is tökéletesek voltak. Viszont az is igaz, hogy a kínaiban volt olyan, hogy ugyanolyan mintával, csak más színben vékonyabb és vastagabb, ami kívülről nem látszik. :-)

2010. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Engem állandóan lepontoznak mert odamerem irni hogy nálunk hogy van aztán másnál meg felmegy a pumpa.


Jó minőségü a kik-es meg az Aldiban vásárolt is ha van nálatok aldi.


leginkább mégis a cora-s jött be. csak van hogy egy méretből szinte egyáltalán nincs egy db-se úgyhogy lutri.

2010. szept. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első kérdésedre: csak amikor lekopik, nekünk máshogy nem jött le

Második kérdésedre: pont' tegnap vettem c&a-ban 3db-ot 1600-ért. Volt több méret is.

2010. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem jön le a sütőtök

kikbe én tegnap még nem találtam. 4 éve a férjem bement egy bababoltba vett 2 harisnyát 74 est 5200 ft volt azóta én veszek: kínai, piac de egyforma

2010. szept. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljesen nem sikerült,de majdnem teljesen igen :) (Sok)citrompótlós vízben főztem pár percig,és sokkal átlátszóbb lett.
2010. szept. 24. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!