Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig megy a cirkusz a cumiért?

Meddig megy a cirkusz a cumiért?

Figyelt kérdés
2 napja elvettem tőle mert állandóan meg van fázva. remélem valamit javulni fog, de eszméletlen cirkusz meg lefekvés előtt. meg nagyon nyugtalanul alszik éjszaka is. meddig kell kitartanom? következetlenség ha pl 1 hét után visszaadom ha nagyon nem megy?
2010. dec. 11. 13:04
 1/6 Saten ‫҉ ***** válasza:
Mikor add neki vissza? Soha, ha most visszaadod megszokja, hogy egy kis hisztivel mindent elér
2010. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tapasztalat esetleg?

hogy pl. egy hét után javulni fog....

2010. dec. 11. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 15 hónapos volt, mikor elvettem tőle. Igaz előtte már kezdtük csökkenteni a cumizások számát. Először csak az autóban nem kapta meg (nagyon utált autózni, a cumival egy kis ideig elvolt), aztán délutáni alváshoz sem és végül éjszaka sem. Nap közben csak úgy sosem lógott a szájából, azt nem hagytuk. Az autós leszoktatás volt a legnehezebb, itt pár hétig ment a hiszti, de egyre gyengébben. Mikor már ott nem kérte, akkor vettük el a délutáni alváshoz. Nem is hisztizett miatta, így úgy döntöttünk nem adjuk oda éjszakára sem. Na azért ott többször figyelmeztetett, hogy még nem adtam oda a cumit, de többször elmagyaráztuk neki, hogy elvitte a cica és többet nem tud cumizni sajnos. Így el is aludt, azóta nem is cumizik.
2010. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Saten ‫҉ ***** válasza:
Nem nincs gyerekem, de annyi gyakorikérdéseket olvasok, hogy már tudom rá a választ :D de amúgy szerintem logikus is. Most ne sértődj meg, hogy ezt mondom de így van a kutyákkal is :) ha mindig kimész amikor rinyál akkor megszokja, hogy mindent megkap egy kis rinyálással (na ez már tapasztalat :P) egy idő után úgyis megunja
2010. dec. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ez nagyon jó kedves kutyás....:)

másrészt ő már csak alváshoz kapta, tehát ezzzel több lépcsőt is átugrottunk, nappal sosem, de azt hittem 1-2 nap kitartás és minden ok lesz. de olyan cirkuszt produkál, kajak mint az elvonási tünetek. Ettől gőzöltem be. ilyet még nem láttam tőle. Hiszti korszak ide vagy oda

2010. dec. 11. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is egy nagyobb betegségnél vettem el a kisfiamtól,de szerencsénk volt,mert nem is kérte,azóta el is felejtette,hogy volt neki:)!

Én sem adnám vissza,én "kidobtam" a kukába(eltettem emlékbe),amikor megnézte a kukát,mondtam,hogy már elvitte a kukásautó,könnyen belenyugodott.Pedig előtte nagy cumista volt:)

2010. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!