Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Látta valaki a Circo Acquatico...

Látta valaki a Circo Acquatico Bellucci előadását? (vizi cirkusz) Érdekli a gyerekeket? Elmenjünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 és fél éves fiam nagy cirkusz rajongó, képes két órát tátott szájjal végig ülni előadáson. A safari cirkuszba kétszer is el kellett vinni :D

Most a városunkban van a circo acquatico és megint elmennénk családi programként, de egy anyuka írásában azt olvastam (egy blog), hogy nem jó és nem gyereknek való ez a program.

Ha ismeritek ezt a cirkuszt, megírnátok a véleményeteket?

Köszönöm szépen!


2011. máj. 18. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 és fél éves volt mikor voltunk, nem volt rossz, az első részben voltak az artisták, pont a szünet előttt kezdte megunni, addig élvezte, aztán szünet után jöttek az állatok, azt meg végig röhögte, meg szaladt simogatni az állatokat, amiket körbevittek a gyerekeknek hogy simogassák.
2011. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát,nem is tudom,jó volt-e.Először is,nem értem ,miért vizi cirkusz,mikor víz nem volt benne.jobban mondva,volt egy rész,amiben a vízzel egy szép "játékot"mutattak be,de ennyi.Amúgy főleg artista mutatványok voltak.Az én lányom 3 éves,a végén már vetkőzött ,annyira unta.Persze voltak benne jó részek.Engem az bosszantott,hogy mindenért pénzt kértek.A szünetben ki lehetett menni megnézni az állatokat,fejenként 500 -ért,és 5 állatot láttunk.A második részben állatokat mutattak be,de sokat nem is láttunk,olyan gyorsan kivitték.A kígyót körbehordozták,volt pelikán,krokodilok,viziló.Szóval én nem mennék el mégegyszer,de lehet,a fiad élvezné.:)
2011. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

sziasztok! nagyon köszönöm, hogy írtatok!

megvettük a jegyeket, szóval ma " ugrik a majom a vízbe" :) az én fiam eddig még a leggagyibb cirkuszt is imádta, valahogy teljesen elbűvöli. korábban többen kedvesen figyelmeztettek, hogy talán hiperaktív, de mióta "cirkuszolunk" tudom, hogy kizárt :D

hozzá se lehet szólni az előadás alatt, egyszerűen nem hallja meg. csak le ne lépjen kamaszként valami társulattal... :D

ma este kiderül, milyen ez a cirkusz. majd megírom!

2011. máj. 19. 14:09
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon jó volt, a fiam imádta! tényleg nem hagyományos cirkusz, de nagyon színvonalas produkciót láttunk. imádtam én is, a fiam pedig hozta a tátott szájas formát :D
2011. máj. 19. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Megírnád milyen jegyárak vannak?
2011. máj. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szia! az I. szektorban 2500 a gyereknek, 3000 a felnőttnek. hátrébb 500-al kevesebb. nincsenek helyjegyek, így érkezési sorrendben lehet helyet foglalni, érdemes korábban menni egy kicsit. egyébként bárhonnan kiválóan élvezhető az előadás, mert kiemelkedő a színpad (nem porond van). az Egri Magazinban van egy kupon, az 500 ft kedvezmény.
2011. máj. 20. 12:05
 7/8 anonim válasza:

Kedves Anyuka!


Mindenképpen azt javaslom,hogy ne hagyja ki a Bellucci-féle társulat előadását, mert nem mindennapi élményben lesz részük..Ez egy igazi családi program, a műsor első része egy kicsit a felnőtteknek szól, de a második felvonás hatalmas élményt fog nyújtani a gyermekének is. Önöknél Egerben még május 22-ig vendégszerepel a cirkusz, a hétvégén 15 és 18 órai kezdettel lesznek előadások. A jegyárak nem drágábbak mint egy nívósabb hazai vándorcirkuszé, ezenkívül külön belépőjegy váltásával megtekinthetik az utazó állatkertet, ahol vízi állatokat láthatnak. Látom sokan elégedetlenkednek, hogy +500 ft-ért sokba kerül megtekinteni a minizoo-t, de tudják mibe kerül ezen állatok takarmányozása, szállítása stb...Hétről hétre sós vízet előállítani a cápáknak, fókáknak, pingvineknek. A víziló pedig egy 4tagú család heti kosztját fogyasztja el egy nap. Én úgy gondolom nem drága ezért az élményért cserébe a belépőjegy ára, ilyen műsort Magyarországon a fővárosi cirkuszon kívül másutt nem láthatott a publikum. Az uniós előírások miatt, valamint a szigorodó állatvédelmi törvények hatására sok magyarországi utazó cirkusz szinte teljesen ellehetetlenült.Egy részük csődbe ment, míg néhányak Romániába menekültek a kivitelezhetetlen szabályok elől. Csupán néhány nagyobb múltú társulat -MAgyar Nemzeti Cirkusz, Eötvös Cirkusz,Budapest Cirkusz- élte túl a változásokat, a hazai vándorcirkuszok száma egy maroknyira csappant. Ezek közül is nagyon sok olyan produkciókat mutat be, hogy az embernek elmegy a kedve a cirkusztól.Ezt kihasználva néhány magyar programiroda, mivel ráébredtek, hogy van igény Magyarországon minőségi cirkuszművésztre, leszerződtetett világhírű társulatokat erre az évadra hazánkba. A Circo Acquatico Bellucci-n kívűl jelenleg 2 nívós olasz cirkusz járja még a magyar nagyvárosokat, köztük a világhírű Circo Medrano, mely jelenleg Győrött tartózkodik. HA jól tudom szeptember környékén Egerben és Miskolcon is fellépnek majd. Ne hagyják ki!!

2011. máj. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló! Köszönöm az ajánlást, mint írtam pár sorral föntebb, nekünk is nagyon tetszett. Íme a vélemény (hátha más is kíváncsi):

[link]

2011. máj. 21. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!