Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek nincs segítsège a...

Akinek nincs segítsège a gyerekek körül,meg amúgy semmibe ti hogy èlitek meg?

Figyelt kérdés
Meddig lehet ezt bírni?Elegem van a fèrjemből is.Nem segít,nem tàmaszom semmibe.Külföldön dolgozott,de most itthon van.Kb.mintha egyedul lennèk ugyanugy a gyerekekkel.Nem làtja meg a nyilvàn valot.Èn adok a kutyàknak enni,fürdetem a gyerekeket,mosogatok,főzok,takarítok.0-24 ben csak itthon,max boltba megyek.Nèha eljàrunk itthonrol,de az is egyutt.Fèlre èrtès ne essèk imàdom a gyerekeimet,nem vigyàzott ràjuk soha senki.5 ève itthon vagyok.Nincs felnőtt tàrsasàgom.Ha a telón beszèlgetek,akkor kiakad hogy megint azt a ku..va telefont nyomkodod.De könyörgom ez az egyetlen "kikapcsolódàsom"😓Egyszer nem mondta volna,hogy szívem menj el egy baràtnőddel ide vagy oda.Beszèlgessetek stb.Egyszerűen nem tudok feltőltődni ès úgy èrzem ebbe a mókuskerèkbe bele fogok hülyulni.Kitalàltam egy hobbit magamnak,amivel egy kis pènzt is kerestem.Az sem tetszett neki,mert biztos pasizni jàrok.Neki semmi nem tetszik ha neki kell a gyerekekkel lenni.Az nem szàmít hogy èn kivagyok.Èn bírom...szerinte.Van màs is ilyen helyzetben?Mi a megoldàs?Mindrnkèlpen szakítàs?Njncs hovà mennem.
tegnap 22:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
83%
Menj vissza dolgozni. Tényleg. Nem bántásból mondom. Neked is jobb lesz hogy megint lesz felnőtt társaságod, kimozdulsz, környezetváltozás.
ma 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
37%

15 vagyok.

Kérdező. Pont ezt írtam. Én is szeretek anya lenni, de ha nincs pihenő, az fásulttá tesz, ennyi. Te is ugyanezt írtad le, csak máshogy.

20# Két munkahelyen dolgoztam a gyerekek előtt. A csedem is elég lenne, hogy megéljen a család, a két munkahelyemen pedig többet keresek, mint a férjem (a főállásomban kb. annyit, mint ő), szóval anyagi megfontolásból igazából jobban is jönnénk ki, ha én dolgoznék. És nem gondolom, hogy nyafognék, ha nem segít. Elmondom miben kérem a segítségét és ő kiveszi a részét, mert ugyannyira akarta ezeket a gyerekeket, mint én és mivel látja mivel jár a két gyerek, nem esik nehezére. Nem panaszkodom rá, egyszerűen csak kimondtam, hogy általában ő sem látja meg, amit meg kéne, ahogy szerintem a férfiak jó része. (Ő is nyíltan felvállalja ezt egyébként és kéri is, hogy szóljak miben tud segíteni.) Nem gondolja, hogy csak lógatom itthon a lábam, sőt sokszor elmondja, hogy ő nem tudnà ezt ilyen türelemmel csinálni, azért nem akar ő itthon maradni gyeden. Fordított esetben én sem gondolnám, hogy csak lógatja itthon a lábát, így természetes lenne, hogy segítem a férjem. Csak én meg is látnám miben fér rá. :D

Egyébként én is megadom a férjemnek az énidőt, nem csak ő nekem, mert átérzem, hogy ő is marha sokat gürizik.

ma 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
85%
A férjed nem is lesz soha semmiben sem a támaszod, ugyanis megunta a családosdit.1 válás már tapasztalatként a háta mögött van, mégsem akar tanulni belőle.Csak a saját idődet húzod teljesen feleslegesen. A tanulságot viszont le tudod vonni belőle, hogy gyereket úgy érdemes szülni, ha teljesen egyedül is képes leszel hiszti nélkül elboldogulni.Mindennek van ára és következménye is.
ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
54%

Mért nem mész vissza dolgozni? Csak nem azért, mert nem engedi?

Nem, nem azért kéne elválni, mert a férjed nem mosogat (de egyébként azért is el kéne, mert nem az van, hogy nem mosogat, de tereget, hanem semmit nem csinál otthon), hanem te magad mondtad ugyanabban a kommentedben, és utána még egyszer: mert nem támasz. Mert nem lehet számítani rá. Mert nincs ott neked. Mert ebben a házasságban egyedül vagy!

Egyébként a férjed se boldog ebben a házasságban, azt se tudja, mi az, mert egy nulla érzelmi intelligenciájú bunkó. Minek mentél hozzá? Komolyan azért mert nem ivott? Ennyibe becsülöd magadat? És minek költöztetek a prérire, a semmi közepébe?

A helyzeted sokkal jobb, mint képzeltem, azt hittem, nincstelenül odaköltöztél. De ha kettőtöknek van egy emeletes házatok, azt vígan el lehet adni, és a feléből tudsz venni egy picit, ahova mész a gyerekekkel. A kanod még a láthatásra se fog igényt tartani.

Barátnőid, rokonaid nincsenek, akivel szóba lehet állni? De velem állhatsz privátban.

ma 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Egyáltalán szóbaálltok egymással? Jelent neked valamit ez az ember?
ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"A legtöbb embernek ott a nagymama."

Nem, a legtöbb embernek ott a férj, ami ezerszer többet ér, mint egy tucat nagymama.

Nincs egy nagyszülő se nálunk lathatáron, viszont a férjem egyenértékű szülő, így mégse akarok megbuggyanni, pedig az egyik gyerekünk tartós beteg.

ma 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!